Srpen 2011

3. Season: New spoilers

31. srpna 2011 v 17:59 | Vaness |  News
Alaric bude pokračovat v podpoře Eleny a Jeremyho, ačkoliv je více jako Big Brother, než otec. Stále ještě truchlí po smrti Jenny a stále bude spoléhat na stálou přítomnost bourbonu, jeho charakter se spojí s aktivním hledáním Stefana. Když nikdo nebude chtít pomoci Eleně, najde nečekaného spojence v učitelovi historie. (Ano, nakonec se vrátí do školy k dětem. Bohužel, to znamená, že Klaus ví, kde hledat.)
Jelikož první epizoda bude jenom o Eleně,můžeme zapomenout na Katherine,kerá zřejmě zmizela poté,co viděla líbaní Deleny. Vrátí se? Kevin zůstavá skromný: "Postupem času se ukazuje, že se Katherine objeví!"

The Vampire Diaries Writers & Cast Thank the Fans

31. srpna 2011 v 13:41 | ElenQa |  Videos
Jelikož v téhle době vychází TVD 2. season na DVD tak se objevují různá videa, ohledně 2.série. Objevilo se video kde Julie Plec spolu s herci z TVD děkuje svým fanouškům. Video je moc hezké, všem to strašně moc sluší a hlavně je jim dobře rozumět.


The Vampire Diaries on Nova

31. srpna 2011 v 13:25 | ElenQa |  News
Možná už jste někdo někde četl, že Nova dostala autorská práva na vysílání TVD u nás. Ano, je tomu tak. Opravdu se u nás TVD bude vysílat. Donedávna bylo potvrzeno, že s vysíláním začnou letos na podzim, ale to se v minulých dnech změnilo. Dvě slečny psaly na stránky Novy, kdy TVD začnou vysílat a přišla jim tato odpověď:


"UPÍŘÍ DENÍKY BUDEME VYSÍLAT PŘÍŠTÍ ROK."

Nechápu, proč to pořád oddalují, vždyť nadabované byly už na jaře =/

New webmiss ElenQa

31. srpna 2011 v 12:20 | ElenQa |  Site
Pěkně zdravííím, asi všichni víte že Vaness hledala spoluadminku a štěstí se usmálo na mě:) Jsem za to strašně moc ráda, protože její blog mám hrozně moc ráda, a jsem ráda že i teď jsem jeho součástí :) Budu se snažit abych vás někdy mými kecáním neunavovala a aby byla hlavně se mnou Vaness spokojená :) Nop, budu dělat co je v mých silách :) Kdyby jste se chtěli na mě něco zeptat tak klidně můžete, odpovím na všechno :) A teď nebudu zdržovat a půjdu přidat nějaký ten článeček o tom úžasným serilu THE VAMPIRE DIARIES

Gallery Update 006

31. srpna 2011 v 10:12 | Vaness |  Gallery update

imagebam.com imagebam.com...

EDIT11:20: Přidána další fotka..

The Birthday 3x01 | Trailer

30. srpna 2011 v 15:40 | Vaness |  Videos
Až teď jsem si uvědomila, že na blogu není tohle velmi důležité video, všichni už ho sice viděli..


Diary 006

29. srpna 2011 v 11:00 | Vaness |  My Diary
Takže jako první by jsem chtěla opravdu hrozně moc poděkovat za návštěvnost. Včera tady bylo 86 lidí ♥ Neuvěřitelné..tolik jsem ještě nikdy neměla, další důvod proč tady zůstat.

Pravděpodobně jsem našla spoluadminku blogu, ale to ještě není jisté. Snad to výjde, protože přes školní rok budu potřebovat spoluadminku.

Dneska jsem přidávala do seznamu nové Affiliates a Elite Aff - thevampirediaries.blog.cz - jsem hodila do normal, protože vůbec neobíhají. Chtěla by jsem se zeptat, nechtěl by být někdo Site site? Už mám v sister Mery, ale nebudu jí zatím dělat žádnou ikonku, protože by jsem chtěla více sister. Takže kdo by měl z Affiliates zájem. Obíhání asi 3-5x za týden a minimálně 3 komentáře. Ale stejně jsou tyhle kecy o tom kolikrát budete obíhat na nic. Obíháte, když máte náladu a čas. Nechci, aby jste mě obíhali, protože je to vaše povinnost.
Jinak za pár dní je škola a s ní se blíží první díl The Birthday. Už se hrozě moc těším ♥

PS: HLAS TADY PROSÍM

EDIT 17:38: Právě jsem dodělala nový layout na guest book, je v příšerné kvalitě, ale to protože je animovaný. Asi to nastavým bez animace. Co na něj říkáte? (Odkaz v menu)
Vaness

Celebrates Elena’s Birthday

28. srpna 2011 v 21:19 | Vaness |  News
Mystic Falls oslavuje Eleniné narozeniny, když se 15. září vrací drama na stanici CW. Ale dort je ta poslední věc v její mysli s postrádáním Stefana a Jeremyho viděním jeho mrtvých ex-přitelkyň, které by mohly na akci způsobit zmatek.

"Elena a Alaric objeví nové příčiny týkající se Jeremyho chování" říká producentka The Vampire Diaries Julie Plec.

Kayla Ewell for Wetpaint

28. srpna 2011 v 19:15 | Vaness |  News

Co nám můžete říct o tom, co čeká Vicki?
Vicki je zpět a má v plánu pomstít se. Jedna věc, za kterou jsem ráda, je, že scénáristé dělají vše pro to, aby prozkoumali vztah mezi Mattem a Vicki. Vicki odešla a v podstatě nikdo neví, co se vlastně doopravdy stalo. Nikdo neví, čím si prošla. Už teď to začíná být velké drama. To víte, vzpomínky z dětství a tak. Tvůrci se ptali mě a Zacha, jestli máme nějaké fotografie z dětství, například z Vánoc a podobně. Chtějí ty fotky použít. Můj mladší bratr vypadal jako malý docela jako Zach, a tak jeho fotky budou použity jako fotky mého seriálového bratra Matta. Reakce mého bráchy na to byla asi taková: "Jé, já budu součástí TVD. Teď budu slavný." A stále se mě ptá: "Kdy budu mít svou premiéru? Na jaké datum spadá?" Teď je na vysoké a jsem si jistá, že to použije, aby sbalil nějakou holku. Tedy, ne, že by potřeboval nějakou pomoc.

Jak se znovu pracuje se Zachem?
Vycházíme spolu velmi dobře a jsem nadšená z toho, kam naši spolupráci tvůrci vedou. Už jsme viděli Vicki jako Jeremyho holku, teď ji budeme mít tu možnost vidět i jako sestru, nebo sestru-ducha? To je něco, co nám ještě neřekli. Je to anděl, nebo duch. O co vlastně ksakru jde? Neustále jsem překvapena tím, jak velkou součástí seriálu jsme. Je neuvěřitelné, kolikrát se v jedné epizodě objevíme. Bude to super.