Září 2011

POTM November

30. září 2011 v 17:51 | Vaness |  POTM

Smells Like Teen Spirit 3x06 | Synopse

30. září 2011 v 17:40 | Vaness |  Synopse | SEASON 3

VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler si všeho užívá až moc. Damon je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause, kterého v této epizodě neuvidíme.


Galery Update 014

28. září 2011 v 11:29 | Vaness |  Gallery update

....

imagebam.com imagebam.com...

Diary 014

27. září 2011 v 17:09 | ElenQa |  My Diary
Dobré odpoledne, asi nemá cenu vám sem vypisovat všechno, za co bych se chtěla omluvit. Určitě nebudu mít nějaký originální výmluvy, tak se budete muset spokojit s výmluvou " ŠKOLA" Ano, ano...ta proradná škola =D Celý minulý týden jsem se docela hodně a pilně učila a stejně ty výsledky jsou na...ehm, vy víte na co =D Vm, že je to pěkně blbá výmluva a že Vaness měla o mě a o přidávání asi jinou představu. Novinky se minulý týden moc neobjevovali, tak myslím že to zvládla výborně:) Teď už jsem žádný novinky nenašla, myslím že je tu snad všechno, co by správný fanda TVD měl vědět:) Jo a ještě jednu informaci vám musím říct, zítra jak asi všichni víte je Státní svátek, to znanmená že tu nebudu, protože brácha má narozky tak budem slavit a ta druhá že tu nebudu ani od pátku do neděle. Měli jsme letět na pár dní do Francie za babičkou, ale nějak to nevyšlo, tak jsme předělali plány a rozhodli se jet do Legolandu, jako další dárek k bráškovým narozeninám....nop a to je asi všechno. Slibuju že příští týden tu ode mě najdete nějakou novinku, i kdyby to bylo jen nějaké fanmade video:) Omlouvám se Vaness =/ PS: Právě koukám na We Day 2011, které z části moderuje Nina....říkám vám, ona je prostě dokonalej člověk: )

Season 3: News about Damon and Delena

27. září 2011 v 15:20 | Vaness |  News

Redaktorka TV Line udělala rozhovor s Ianem Somerhalderem o tom, co se momentálně odehrává v hlavě Damona a jaký vliv bude mít Stefanova temná strana na vztah Damona a Eleny.

Bude mít smrt Andie na Damona nějaký vliv?
Byla zábavná, krásná a moudrá. Měl ji moc ráda, bez ohledu na realitu, že ji ovlivňoval, aby dělala a říkala to, co on chtěl. Ona si stále myslela svoje, což na ní bylo to úžasné. Je kvůly tomu naštvaný. Když jí Stefan zabil, Damon zjistil co Stefan dokáže. Pro Damona to bylo velké překvapení. Je to nepříjemná překážka.

Je Elena stále odhodlaná hledat Stefana? Kdy s tím přestane Damon?
Elena je velmi citlivá a mladá. Udělá všechno, co si v usmyslí. dále je velmi přesvědčivá, samozdřejmě v tom pozitivním smyslu. Damon se bude pokoušet jí pomoct jak jen bude moct. Chce jí pomoct. Chce, aby byla šťastná a udělá pro to vše, co by damon neudělal k jejímu štěstí.

Když teď Elena vidí jaký je Stefan, vidí Damona odlišně?
Damonovi tato situce rozhodně neškodí. Výtváří mezi Damonem a elenou pouto, které umožňuje Damonovi Elenu ochránit a dokonce i před vlastním bratrem. Takže ano, má to velká vliv na to, jak Elena vnímá Damona. Přesně tak. Je na něho více navázání. Má schopnost pomoci Eleně pochopit, co se právě děje. Pro jejich vztah je to velmi užitečné.

Zatím se nijak vážně nezabývali polibkem z 2. série. Pamatuje si ho vůbec?
Samozdřejmě, že si ho pamatuje. Zábavné na tom je, že někteří zmiňují, jaký vášnivý polibek to byl. A já potom přemýšlím: "Nevím jestli si toho někdo všimnul, ale Damon byl ten okamžik bledý, spocený a vykašlával krev."

Nebyl to zrovna sexy moment.
Přesně tak. Nebyl to zrovna sexy moment. Neřekl by jsem, že v tom bylo něco vášnivého. Myslím, že to bylo jen ze soucitu.

Cítil někdy Damon, že je závislí na Eleně?
Nemyslím si. Eleniny záměry jsou čisté. Ve skutečnosti její záměry nemají nic společného s Damonem. Záleží jej na něm, ale určite si s ním nezahráva. Nemůžeme mluvit přímo kvůly Kevinovi a Julii..

Co čeká Damona a Alarica?
Prežijí pár zvratů, no nakonec je Damonovým bratrem Alaric. Musí být těžké spolupracovat s Damonom.

Viděla jsem, že Alaric není moc nadšený z toho, že Damon a Elena se sbližují?
Není z toho nadšený, protože je moudrý chlap a cítí se zodpovědný za Elenu. Chce se ujistit, že je v pořádku, no Damon ani nepředstírá, že ve svém životě dělá jen ty nejlepší rozhodnutí. Prostě je dělá. Alaric má obavy o Elenin blahobyt.

Jak se Damon osvobodí ze svého sklamání?
Damonův způsob jak se zbavit sklamání a přebytečné energie není moc odlišný od ostatních. Pravda je, že někdy to býva trochu destruktivní, což znamená, že se někdo sa může zranit. Z tohto důvodu s tím Elena nesouhlasí. Nechce s tím mít nic společného, takže je to pro něho jen těžší. Je frustrovaný po mnohých stránkach a teď ani nemůže jít ven a dostat to ze sebe tak, jak je zvyklí. Lidská krev mu to pomáhá překonávat, takže pan Damon prožívá velmi těžké časy.
• COPY ONLY WITH MY ORIGINAL SOURCE •
JE MOŽNÉ, ŽE VÁM ČLÁNEK NEDÁVÁ SMYSL, PROTOŽE JSEM HO PŘEKLÁDALA JÁ

The End of the Affair: Promovideo

26. září 2011 v 14:59 | Vaness |  Videos
Poslední dobou zapomínám přidávat videa..
Promo video k 3x03 The End of the AffairVE ČTVRTEK
Stefan: Co tady děláme?
Klaus: Vracíme se ke vzpomínkám z těch dobrých starých dnů, když si byl rozparovač.
Elena: Tohle jsou všechny jeho oběti?
Damon: Řekni mi, že to zvládneš.
Caroline: Co to děláš?
Bill: Napravím tě.
Damon: Co na to říct? Rád vyhledávám vzrůšo.

3 Season: News about Stelena!♥

25. září 2011 v 18:59 | Vaness |  News

Zatím co Stefan je pryč z města na své 'krvavé výpravě', chudák Elena je v Mystic Falls a připravuje se na svůj poslední rok na Střední škole.

"Elena jde tam kde, najde nějaké stopy po Stefanovi a snaží se zjistit, kde a co dělá, aby ho zachránila." řekla Nina Dobrev AOL při pauze natáčení. "Ona si myslí, že je Stefan v průšvihu a, že potřebuje pomoc a proto se snaží ho zachránit."

"Jsou Stefan a Elena stále spolu i po tomto nuceném odloučení?" "To je těžká otázka" řekla Nina Dobrev. "Ano i ne. Myslím, že v posledních dílech jste viděli, že se stále milují. Ale, když někoho dlouho nevidíte, nemluvíte s ním..to není opravdový vztah. Takže je to pro ně opravdu hodně těžké. Ale, když se nakonec zase sejdou, bude ve vzduchu velké napětí, protože se dlouho neviděli."
• COPY ONLY WITH MY ORIGINAL SOURCE •
JE MOŽNÉ, ŽE VÁM ČLÁNEK NEDÁVÁ SMYSL, PROTOŽE JSEM HO PŘEKLÁDALA JÁ

Site info 003

25. září 2011 v 18:30 | Vaness |  Site
Dnes jste si mohli všimnout, nebo si právě všímáte, že jsem na blog konečně přidala všechny synopse..
Už jen hlášky a episodes a je všechno komepletní, ráda by jsem to stihla ještě než se 3. série pořádně rozjede. Když už jsme u těch episodes, na těch jsem dnes taky pracovala, jsem v půlce 2. série. Snad to budu mít brzo hotové a začnu s epizodes s 3. sérii.
Mám v plánu udělat nový layout, protože tenhle už je starý jak svět, ale už jsem se o něj pokoušel a minimálně 5x a vždycky skončil kde? No v koši! Počkám na nějaké dobré stills nebo nové promofotky. Snad se brzo nějaké objeví!
Četla jsem, že ElenQa má na jejím druhém blogu hiatus, takže ho má asi i tady, ale to je v pořádku, myslím, že mi teď hondě pomáhala a má nárok na pauzu! Však já to tady sama zvládnu.
Taky by jsem ještě chtěla poděkovat za návštěvku. Včera 77 lidí ♥ Pro někoho je to nic, ale pro mě je to úžasné a myslím, že můžu poděkovat i za tu dnešní, protože už teď je tam krásných 80 lidí ♥ Jste vážně úžasní!


The Reckoning 3x05 | Synopse

25. září 2011 v 15:53 | Vaness |  Synopse | SEASON 3

VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline pevně rozhodnutá vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera, jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon přesvědčuje Jeremyho, že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause. Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.