Červenec 2012

Hiatus/Bulharsko 2012

28. července 2012 v 4:15 | Vaness |  Site
Pravděpodobně teď stojím na parkovišti a čekám na náš autobus, který nás odveze do Bulharska!♥ Konečně pojedeme na dovolenou. Doufám, že nepojedeme zase 30 hodin jako minule.. No já nevím co víc k tomu napsat. Prostě do 8.8 se tu nebude nic, dít ;) Možná přednastavím POTM nebo tak. Nevím jestli v našem hotelu bude wi-fi (no jo, mamka vybírala, samozdřejmě to, že tam nebude wi-fi jí nezajímá..) Jo a 10.8 jedu k babičce, takže kdo ví co všechno tady vůbec stihnu. No uvidíme až přijedu. Tak se tady mějte a NEMAZAT SI MĚ!!
Vaness

Name of 4x02 - Memorial

27. července 2012 v 9:40 | Vaness |  News
Nedávno jsem zveřejňovala název 4x01 - Growing Pains a nyní se na twitteru objevil název pro 4x02 - Memorial
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

TV Guide a E!Online - spoilers about 4. season of The Vampire Diaries

26. července 2012 v 17:00 | Vaness |  News
Teď když se Elena mění v upíra, jak rychle se vrátí její vzpomínky na které byla nucena zapomenout?
TV Guide: Všichni máme rádi hezké vzpomínky z minulosti a naštěstí pro Delena fanoušky v premiérové epizodě si Elena vzppomene na velmi výjmečný okamžik z 2. série, kdy ji Damon řekl, že ji miluje. Ale narozdíl od flashbacků z minulosti, Elena si hned neuvědomí, že má před očima vzpomínku z minulosti. Bude si myslet, že tuto chvíly prožívá v součastnosti.

Nějaký spoiler o TVD, prosím!!!
E!Online:
Kromě nové dívky Aprill, kterou bude ztvárňovat herečka Grace Phipps, se na více epizod k hereckému obsazenímu připojí ještě jedna žena - Hayley, která je popisovaná jako krásna, sexy, vychovaná, ale i ochranná. Bude mít společnou minulost s Tylerem. Trochu neurčitý popis, že?
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Wetpaint spoliers about 4. seson of The Vampire Diaries

26. července 2012 v 16:40 | Vaness |  News
Server Wetpaint vyzpovídal na TCA Candice Accolu.

Když tak přemýšlím, Klaus v Taylerově těle musí být to nejlepší z obou světů, nemám pravdu?
Ano, taky si myslím. Často říkám:"Tervino, co kdyby si si jednoduše sundal tričko a začal mluvit s přízvukem?" Myslím, že fanoušky by to potešilo.
Kdy Caroline zjistí, že Tyler ve skutečnosti není Tylerem?
Brzo, ale přesný moment vám nemůžu říct. Nebude to však kolem 8. episody.
Dokáže Klaus vůbec předstírat, že je Tyler?
To uvidíte!
Co můžeme očekávat ve 4. sérii?
V Elenině osobním životě se stanou velké věci. Všichni se spojíme a budeme se snažit být pro ní oporou, podobně jako při každé přeměně. Pomáhali i Caroline, chtěli se ujistit že je v pořádku a to samé teď všichni udělájí pro Elenu.
Obrátí se Elena i na Caroline? Jestli někdo ví, jaké je to stát se upírem, tak je to právě ona.
Caroline v tom celém zahraje velkou roli, protože ji bude podporovat a učit. Ostatní se budou snažit pomoci s jejím přizpůsobováním k normálnímu životu.
Jakým druhem upíra se podle tebe Elena stane?
Je moc brzo o tomto mluvit. Každá postava v seriálu prochází svou vlastní přeměnou. Caroline musela vyrovnat neschopnost kontrolovat se a to samé se zesílenými emocemi, všechno se to časem naučila. Myslím, že to samé zažije teď Elena.
Baví vás vaše práce?
Samozdřejmě! Skoro každý den se na place fotíme se slovy:"Tohle je cool!" Myslím si, že se seriál stal něčím větším a to z každého pohledu. Ve 4. sérii bude hodně akcí a velkých událostí, ale zároveň se vrátíme zpět do 1. série a zjistíme mnoho nových informací. Bude se to týkat především Eleny, která se na ně bude dívat z nového úhlu.
Vyskytl se už scénář, který vás skutečně zaujal?
Ano, velmi se mi zalíbil scénář k 2. epizodě. Ale miluju je všechny.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

TSC - zrušeno

25. července 2012 v 16:12 | Vaness |  My Diary
Vím, že je to už starší zpráva.. Ale ani nevíte jak mě na**ali. Já jsem ten seriál opravdu milovala. Prostě by mě ani ve snu nenapadlo, že ho zruší. Já to prostě nechápu. Každý seriál se přece musí rozjet ne? To jim nedochází, že když dají TVD ve 20:00 a potom TSC pozdě večer tak co čekají? Že dospělí a důchodci si zapnou o půl desáté večer CW a budou se dívat na TSC, když děcka už musí jít spát, aby se vyspali do školy? Sakra proč ty lidi nepřemýšlej?!!!! A to jsem teď ještě dočetla Tajný kruh - Moc a zjistila, že je to poslední díl :(( Nevíte někdo kdy by měl být 4. díl? Nebo prostě další díl knižní série? Je to vážně bombová knížka, ta se L.J. Smith vážně povedla, nechápu jak tajný kruh může být tak úžasná knížka a upíří deníky taková kravina.. knížka stála opravdu za nic.
Vaness

TV Guide spoliers about 4. seson of The Vampire Diaries

25. července 2012 v 10:58 | Vaness |  News
1. Začátkem 4. série zažije čerstvě preměněná Elena svůj "první upíří sex" buď s Damonem, Stefanem, Mattem, Klausem, nebo Elijahem. Kdo však bude tím šťastným? Julie: "Elena zachránila Mattovi život, a ten se jí teď odplatí velmi zvláštním způsobem." Nina Dobrev: "Je to jako by zase procházela pubertou a upíří sex bude něco jako její 'poprvé'."

2. Stefan začne jezdit na motorce. Paul Wesley: "Na motorce jezdím každý den, takže se moc těším. Mám Triumph, no doufám, že Stefan bude mít nějakého veterána."

3. Damonovým parťákem na skleničku sa stane Tyler. Michael Trevino: "Myslím si, že pro Tylera je zaujmout Alaricovo místo u baru výzvou. Ian Somerhalder (Damon): "Nepřátelé se stanou spojenci."

4. Ve 4x4 se přesuneme o 900 roků zpět a zaměříme se na Rebekah, která si hledá nové bydlení.

5. Reakce Caroline na fakt, že Tyler neumřel, by se měl nést ve stylu "obrovský výbuch radosti, který bude doprovázet líbání". Michael Trevino (Tyler): "Trička půjdou v 1. epizodě dolů!"

6. Jeremy sa pravděpodobně zamiluje do nové postavy, April Young, která se vrátí ze soukromné školy kvůly úmrtí v rodině. Steven R. McQueen (Jeremy): "Bude zaujímavé vidět, jak se to všetko vyvine. Jeremy má však s Bonnie stále něco nedokončené."
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Name of 4x01 - Growing Pains

25. července 2012 v 10:34 | Vaness |  News
TV Guide prozradil název 1. epizody 4. série. 4x01 se nazývá Growing Pains.
Elena v této epizodě začne svou přeměnu na upírku, během toho si projde mnohými změnami - fyzickými i psychickými. A i, když si ve finálové epizodě už zvolila Stefana, bude se musiet vypořádat se vzpomínkami, na které ji Damon přinutil zapomenout, a na které si teď začne vzpomínat.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Teen Choice Awards 2012 - results

23. července 2012 v 11:17 | Vaness |  News
A máme tady výsledky z TCA 2012. Vyhráli jsme skoro ve všech kategoriích. Podívejte se sami:

Choice TV Show - Sci-Fi/Fantasy: The Vampire Diaries
Choice TV Actor - Sci-Fi/Fantasy: Ian Somerhalder
Choice TV Actress - Sci-Fi/Fantasy: Nina Dobrev
Choice TV Male Scene Stealer: Michael Trevino
Choice TV Female Scene Stealer: Candice Accola
Male Hottie: Ian Somerhalder

Moc gratuluji, určitě si to všichni zaslouží ♥

4. Season: New characters

22. července 2012 v 17:30 | Vaness |  News
Zde máte všechny herce a postavy, kteří/které se nově objeví v seriálu.


Spoilers about 4. season of The Vampire Diaries

22. července 2012 v 16:28 | Vaness |  News
Zde je několik dalších informací k další sérii Vampire Diaries, které pro ksitetv.com prozradila Julie Plec na letošním Comic Conu.

"Začali jsme v několika uplynulých hodinách od toho, kde jsme skončili, brzo ráno další den," vysvětluje Julie, "všechno jsme nechali tak, jak bylo, nic jsme nepřeskočili. Takže uvidíme jak se úplně všechno odehraje. Elena si uvědomuje 'Bože, co se to se mnou děje? ', Damon a Stefan se hádají kvůli Stefanovu rozhodnutí. Klaus-Tyler si uvědomuje, že jeho tělo asi nakonec neshořelo úplně, jak bylo v plánu. Všechny tyto věci. Prostě to všechno zapadne," říká.
Ale je toho víc než jenom ovládání cizího těla, bratrské hádky a Elena měnící se v upíra. Hodně postav se bude vypořádávat s životními zlomy, na které hodně diváků čeká - maturitní ročník. "Je to sranda, protože pro mě je to jedna z nejzábavnějších věcí," říká Julie. "Celá ta cesta k maturitě je o tom 'Kdo jsem?, Kým bych měl být?, Co bych měl být?, Jaká bude moje budoucnost?, Je moje budoucnost tady?, Je někde jinde ? ' A všechny tyhle otázky, které si pokládá každý dospívající maturant na lidské úrovni a podobně také Elena na nadpřirozené úrovni. Tento rok se hrozně těšíme na cestu našich postav, jak budou dospívat a vyvíjet se. Takže je to zábava. Bude to zábava si s tím přes ten rok pohrát. "
Julie také řekla, že Stefan si myslí, že to zvoral, ale Elena nevěří, že to s rozhodnutím, které učinil ve finální epizodě minulé série zvoral. "Mechanickou logistiku stranou, Stefan to nezvoral. Elena řekla 'pomoz mému kamarádovi' a on to udělal. Damon by jejímu kamarádovi nepomohl. To my víme. Měli jsme celé 3 roky na to, aby nám to došlo. To je ten základní rozdíl mezi bratry a myslím, že si Elena uvědomí velmi rychle 'ano, to je to, proč když jsem se měla rozhodnout s kým chci být, to mi pomohlo toto rozhodnutí oznámit.' Když si je vědoma všech těch věcí Stefan versus Damon, ví že Stefan respektuje její rozhodnutí a ji samotnou. Damon ji miluje, to ona ví, a kdo by odolal se tomu poddat, až na to, že Damon není ten typ, co by zachránil její přátele.
Tohle je sice dost extrémní situace, ale představte si ženu, která rodí a doktor příjde za jejím manželem a řekne mu 'buď žena nebo dítě, můžete zachránit pouze jednoho, co uděláte? ' Na to neexistuje správná odpověď. Zachrání manželku a nikdy mu to neodpustí, když zachrání dítě, tak si to sám nikdy neodpustí. Takže chudák Stefan. Z toho nebylo žádné dobré východisko, ale o přesto se hluboce viní a není se sebou šťastný a je na Eleně aby mu to detailně vyjasnila." pronesla Julie.