Spoilers about 4. season of The Vampire Diaries

22. července 2012 v 16:28 | Vaness |  News
Zde je několik dalších informací k další sérii Vampire Diaries, které pro ksitetv.com prozradila Julie Plec na letošním Comic Conu.

"Začali jsme v několika uplynulých hodinách od toho, kde jsme skončili, brzo ráno další den," vysvětluje Julie, "všechno jsme nechali tak, jak bylo, nic jsme nepřeskočili. Takže uvidíme jak se úplně všechno odehraje. Elena si uvědomuje 'Bože, co se to se mnou děje? ', Damon a Stefan se hádají kvůli Stefanovu rozhodnutí. Klaus-Tyler si uvědomuje, že jeho tělo asi nakonec neshořelo úplně, jak bylo v plánu. Všechny tyto věci. Prostě to všechno zapadne," říká.
Ale je toho víc než jenom ovládání cizího těla, bratrské hádky a Elena měnící se v upíra. Hodně postav se bude vypořádávat s životními zlomy, na které hodně diváků čeká - maturitní ročník. "Je to sranda, protože pro mě je to jedna z nejzábavnějších věcí," říká Julie. "Celá ta cesta k maturitě je o tom 'Kdo jsem?, Kým bych měl být?, Co bych měl být?, Jaká bude moje budoucnost?, Je moje budoucnost tady?, Je někde jinde ? ' A všechny tyhle otázky, které si pokládá každý dospívající maturant na lidské úrovni a podobně také Elena na nadpřirozené úrovni. Tento rok se hrozně těšíme na cestu našich postav, jak budou dospívat a vyvíjet se. Takže je to zábava. Bude to zábava si s tím přes ten rok pohrát. "
Julie také řekla, že Stefan si myslí, že to zvoral, ale Elena nevěří, že to s rozhodnutím, které učinil ve finální epizodě minulé série zvoral. "Mechanickou logistiku stranou, Stefan to nezvoral. Elena řekla 'pomoz mému kamarádovi' a on to udělal. Damon by jejímu kamarádovi nepomohl. To my víme. Měli jsme celé 3 roky na to, aby nám to došlo. To je ten základní rozdíl mezi bratry a myslím, že si Elena uvědomí velmi rychle 'ano, to je to, proč když jsem se měla rozhodnout s kým chci být, to mi pomohlo toto rozhodnutí oznámit.' Když si je vědoma všech těch věcí Stefan versus Damon, ví že Stefan respektuje její rozhodnutí a ji samotnou. Damon ji miluje, to ona ví, a kdo by odolal se tomu poddat, až na to, že Damon není ten typ, co by zachránil její přátele.
Tohle je sice dost extrémní situace, ale představte si ženu, která rodí a doktor příjde za jejím manželem a řekne mu 'buď žena nebo dítě, můžete zachránit pouze jednoho, co uděláte? ' Na to neexistuje správná odpověď. Zachrání manželku a nikdy mu to neodpustí, když zachrání dítě, tak si to sám nikdy neodpustí. Takže chudák Stefan. Z toho nebylo žádné dobré východisko, ale o přesto se hluboce viní a není se sebou šťastný a je na Eleně aby mu to detailně vyjasnila." pronesla Julie.

 


Anketa

Líbí se ti tady?

Ano
Ne

Komentáře

1 tulík tulík | Web | 22. července 2012 v 16:34 | Reagovat

Soutěží se o 2 lístky na festival!
Podrobnosti na www.ujdeto.cz
šance vyhrát je vysoká! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama