Srpen 2012

Hiatus/Prázdniny u konce

17. srpna 2012 v 13:03 | Vaness |  Site
Jelikož už zbývají poslední 2 týdny tak je nechci prosedět u blogu! Stejně mi teď blbne blog.cz. V Neděli jedeme do Prahy, chceme se podívat do hlavního města a do ZOO. Poslední týden jedeme k babičce se sestřenkou a bratrancem tak už se těším, snad to všichni chápete. Stejně nic moc ohledně TVD není. No tak si to užijte ;))
NEMAZAT SI MĚ!
Vaness

Phoebe Tonkin as Hayley in The Vampire Diaries

10. srpna 2012 v 12:04 | Vaness |  News
Phoebe Tonkin, kterou určitě znáte ze seriálu The Secret Circle nebo H2O si zahraje roli Taylerovi kamarádky - Hayley.
V seriálu The Secret Circle byla Phoebe jako Faye velmi oblíbenou postavou, proto se Kevin Williamson rozhodl po ukonečení TSC Phoebe Tonkin zařadit do cast TVD. Snad bude Phoebe aspoň tak oblíbená jako v TSC.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •


Tak zase v Ostravě..

9. srpna 2012 v 11:30 | Vaness |  Site
Tak jsem zpátky! Živá a zdravá..

Pro zvědavce tady něco o dovolené:
Cesta autobusem do Bulhraska byla celkem v poho 25 hodin, tak jak jsme předpokládali. Minule jsme jeli do Bulharska busem 30 hodin, takže tohle byla paráda.
Ještě než jsme vystoupili tak nám řekli, že pokoje budou až ve 12 hodin a bylo teprve 6 ráno. Když jsme vystoupili tak nás delegátka vedla k hotelu a oznámila nám, že budeme bydlet v úplně jiném než jsme měli bydlet. Řekla nám, že hotel je větší, je blíže k pláži a že má větší bazén. Sice byl blíže k pláži, pokoje vypadali jako takový malý byteček jakoby 3+0 - oddělené ložnice - ale ten bordel co v tom pokoji byl, to byl DĚS, všude pavučiny s pavoukama v ložnici rodičů lezly nějaký housenky a pod postelí měli tampóny, dál už vám to tu nebudu vypisovat - a ten bázén? Schválně jsme se šli podívat do toho hotelu kde jsme měli bydlet a oproti tomu našemu to byl dětský bazének. Ale stejně jsem do bazénu nemohla, protože.. holky asi ví proč jsem se nemohla koupat v bazénu (ale do moře mě mamka pustila).
Co moře? Tak to byla největší bomba celé dovolené! Teplé jak chcanky, vlny s červenýma vlajkama no paráda! Když jsme u těch vln, jen aby jste si dokázali představit jak byli velké - vlastně jsem tady dneska nemusela vůbec být. Vlny mě odtáhli celkem daleko od pláže a jelikož to byla jedna vedle druhé tak mě tahali dál na moře. a Zkuste z toho vyplavat když pod nohama nic nemáte. Tak pro mě plaval taťka, ale nebyl schopný mě od tama vytáhnout, takže jsme tam oba dva trčeli, na pomoc k nám připlaval nějaký kluk tak už jsme se konečně dostali na kraj. Až na pláži nám došlo, že jsme mohli plavat doleva kde už byla mělká voda.
Nevěřili by jste kolik známích v Primorsku potkáte :D
Cesta zpátky? Otřesná cesta se vším všudy - dostali jsme ty nejhorší místa, na harnicích Bulharsko - Srpsko jsme strávili 3 hodiny, ale jediná super věc byla, že před náma seděl hezký kluk..
V Bulharsku jsme byli po třetí a už asi naposled.. stačilo to :PP