My Diary

TSC - zrušeno

25. července 2012 v 16:12 | Vaness
Vím, že je to už starší zpráva.. Ale ani nevíte jak mě na**ali. Já jsem ten seriál opravdu milovala. Prostě by mě ani ve snu nenapadlo, že ho zruší. Já to prostě nechápu. Každý seriál se přece musí rozjet ne? To jim nedochází, že když dají TVD ve 20:00 a potom TSC pozdě večer tak co čekají? Že dospělí a důchodci si zapnou o půl desáté večer CW a budou se dívat na TSC, když děcka už musí jít spát, aby se vyspali do školy? Sakra proč ty lidi nepřemýšlej?!!!! A to jsem teď ještě dočetla Tajný kruh - Moc a zjistila, že je to poslední díl :(( Nevíte někdo kdy by měl být 4. díl? Nebo prostě další díl knižní série? Je to vážně bombová knížka, ta se L.J. Smith vážně povedla, nechápu jak tajný kruh může být tak úžasná knížka a upíří deníky taková kravina.. knížka stála opravdu za nic.
Vaness

Diary 021

5. února 2012 v 19:50 | Vaness
Co nového? Taky je u vás taková šílená zima, mě se ani s tím psem nechce ven natož ještě do školy!
Jak jsem vám psala to s tím klukem tak z toho nakonec nic není, už ho ani nemám ráda. Prostě jsem ho hodila za hlavu. Poslední dobou se kluci sází o to, kterou kdo zbalí a jestli s ním bude chodit a pak jí dají pusu a za pár dní na to jí řeknou, že to byla jen sázka. To jsou takový ....
V TVD se začíná obnovovat Stelena ♥ ÁÁ, měli by to urychlit, dlouho nebyla žádná Stelenovská pusa. Jak Stef řekl:"Damone, miluju jí." No, prostě, ÁÁCH ♥
Včera jsem na V-G doplňovala nějaké free laye. Kdo by měl zájem, koukněte se zde.
Dneska jsem předělávala trochu menu. Někteří už si jistě všimli.
Mám v plánu udělat novej lay, další kolo SONP (trochu se mi to seklo) a kdo co jetšě vymyslím.
No, kdyby jsem se tu náhodou déle neobjevila tak to znamená, že mám zákaz na PC, zrovna teď mi taťka o5 vyhrožoval, že ještě jedna trojka a už si 'nevrznu na klávesnici'. Ale já by sjem vám potom v nejbližší hodině informatiky dala vědět. Jinak se omlouvám za ten Hiatus, kterej trval jeden večer, najednou mě zase chytla blogová nálada.
Vaness

Diary 020

18. ledna 2012 v 17:40 | Vaness
Lidi, dneska byl úžasnej den ♥
Po škole jsem šla schválně před školu s tím, že tam bude ten jak jsem vám ještě v Prosinci psala, že jsem zamilováná, taky, že byl, ale jen na chvilku, pak šel domů. Kluci mě pořád shazovali na zem a měla jsem úplně mokré vlasy. No, ale potom tam ještě na chvilku přišel ON, před tím než šel na odpoledku a totálně mě vyválel ve sněhu ♥ Ani nevíte jak jsem byla ráda. Jsem mu to pak jemě vrátila a on:"To jsi neměla dělat!" a znovu to samé. A pak řekl, že to bylo málo. To by mě zajimalo jak to šlo ještě více. No kdyby jste mě viděli. Jak slepice :D A co vy je u vás sníh? U náš je to celé bílé!♥

Diary 019

23. prosince 2011 v 15:02 | Vaness
Tak se po měsíci ozývám. Slíbila jsem, že se tady na Vánoce objevím! Dneska asi dopřidávám všechny novinky. Objehnut Affilites a pokochám se těma novíma layema, které všichni máte!
Za tu dobu co jsem tady nebyla jsem byla hlavně na facebooku, protože stále čekám až bude online kluk do, kterého jsem se asi před 14 dny zamilovala. Dneska jsem si s ním poprvé psala a celá jsem se klepala. No, ale to vás asi nezajímá.
No uvidíme co se tady deska stane..
Přeju krásné svátky :]
Vaness

Diary 018

6. listopadu 2011 v 9:44 | ElenQa
Dobré nedělní dopoledne:) Jak jste si úžili začátek víkendu ? :) Já naprosto bezvadně, byly u nás tátovy kamarádi z Ameriky, takže jsem měla přednášku o tom jaký to je v Hollywoodu, New Yorku a Sant Franciscu....naprostá nádhera to slyšet co tam všechno je v těch filmovejch ateliérech a ještě větší je slyšet že do 2 let se tam podívám taky:) Tatínka to docela taky navnadilo, ae on je spíš na takový ty přírodní památky jako Grand Canyon a tak:DD Ae nevadí..teď si říkám že tohle je můj první článek po docela dlouhý době...musím se snažit sem chodit častějc a pomáhát. Jinak tenhle design od Vaness je naprosto dokonalej...zbožňuju její práce :)
Zkusím přidat už dneska něco odoledne, jelikož teď jedu ke kámošce na basketballovej zápas a potom večer do tanečních tak mi žádný jiný čas nezbývá :)
A jen tak ze zvědavosti....kdo včéra koukal na ten nejúžasnější film MARLEY & JÁ? :) Jenom jestli nejsem jediná já, která už to viděla po 5 a pořád bulela jak malá ;)

Diary 017

24. října 2011 v 15:25 | Vaness
Ano, zase vás jdu otravovat svými kecami, ale musím podotknou, že jsem dříve jsem to dělala častěji.
No, poslední dobou toho na přidání moc není. Vůbec nestíhám obíhat Affiliates a, když už se najde chvilka tak nemám chuť takže se opravdu omlouvám, ale fakt se snažím. Musíte mě pochopit. Momentálně to fakt nemám lehké. Pořád něco píšeme nebo se zkouší, už to nejsou ty písemky o, kterých víme týden, dva dopředu. Náše fenka má teď falešné březí takže se furt v kuse potřebuje se někým/něčím mazlit (ten kdo má doma fenku ví o čem píšu). A teď mě ještě taťka bonznul učitelovi z kytary, že kytaře moc času nevěnuju, takže musím začít pořádně cvičit, aby mi nedal 3 nebo něco ještě horšího. Taky teď pořád někam chodím s holkama: bruslák, M'c Donald, lítání po obchodech (v mém případě: futurum, Avion shopping park), nebo jen lítání po venku. A dále jsou tady taky objednávky, mám před sebou ještě tři layouty a pak ještě trochu pomáhám Mery na blogu (viz, záhlaví), ale tam už jsem svou práci myslím splnila.
Nevím proč, ale poslední dobou pořád cítím takovou tu vánoční atmosféru ♥ Venku je zima, jsme všichni doma, ráno tma, pořád mám chuť na bramborový salát s kuřecými řízky (my kapra nejíme). No už se těším, až zase půjdeme kupovat boty na zimu, které si asi stejně nevyberu. Taky se těším na lyžák, To zase bude. S klukama budeme hrát beztak zase flašku..
Jinak přes prázdniny by jsem mohla dodělat quotes a taky udělat 2. kolo SONPár z TVD. Ještě si pořád můžete zachránit postup do dalšího kola.
No nic, já se půjdu chystat do nauky tak zatím pá!
Vaness

Diary 016

16. října 2011 v 10:46 | Vaness
Zatím jsem nenašla žádné novinky tak napíšu zase něco z mého života. Už jsem vás dlouho takhle neotravovala, naposledy 14. září. To je měsíc zpátky.
No ve škole je to celkem dobrý teda, když vynechám 5 z Matiky. Hrozně se těším na Pondělí, protože se budou rozdávat testy z Angličtiny a já mám z toho testu dobrý pocit. Ruština mi celkem jde, azbuku už docela ovládám, ale občas se mi něco poplete.
No už dost o škole.
Nějak nemám čas rozjet tu soutěž o nejlepší pár. Ale určitě si na to někdy najdu čas. Pořád přemýšlím nad novým layem. Nevím proč, ale něco se mi nelíbí na tomhle. Vůbec nevím co, ale prostě něco. Možná je moc jednoduchý. Uvidíme..
Jinak co říkáte na 3x05? Já nevím co říct. Jako správný fanoušek Steleny jsem si poplakala a pevně doufám, že se z toho Stefan dostane. Včera mi napsala docela dobrý komentář Síma: Ináč keď tak nad tým rozmýšlam, keď zomrie upír, ktorý niekoho ovplyvnil tak by malo zmiznu i to koho ovplyvnil. Si zober Elijaha a Kath. Ovplyvnil ju aby nemohla odist z hrobky a keď ho zabili ovplyvnenie pominulo. Takže ak zomrie Klaus mal by byť Stefan opäť normálny.
Podle mě to tak bude..♥ Doufám!

PS: Děkuji za návštěvnost! Poslední dobou se pohybuje okolo 75-95 ♥ Jste úžasní!!

Diary 015

13. října 2011 v 18:45 | Vaness
Tak se vám jednou zase hlásím, z toho bláznivého školního týdne. Abych řekla pravdu tak škola je poslední dobou nějak podezdřele vpohodě, písemky sice píšeme, víme o nich, nenaučím se a nejhorší dostanu vždy za 3....jsem já to talent ? =D No i když tohle mínění, nejspíš skončí zítřejším ránem, kdy čekám 4 z literatury =D Co se týče tohoto týdne, uvědomila jsem si, že se mi líbí 3 kluci =/ Dva ze třídy, jeden z vyššího ročníku....ach jo! co já budu dělat ? :/ Ten z vyššího ročníku je naprosto dokonalej, líbí se nám s kámoškou jenom krátce, ale už je přesvědčená že z toho něco bude, ne z její strany, protože ona má kluka, ale z mý strany k němu....básní o tom jak budem chodit na dvojrande atd. Jak jí říkám...BLÁZEN! =D....Ale neříkám že by se mi to nelíbilo =DD Nop, uvidíme jak se to bude postupem času vyvíjet, samozřejmě do nějakém důležitém kroku vás samozřejmě budu informovat =D Jinak zítra je pátek a to znamená co?? Další díl TVD a vstávání o hodinu dříve =D

Diary 014

27. září 2011 v 17:09 | ElenQa
Dobré odpoledne, asi nemá cenu vám sem vypisovat všechno, za co bych se chtěla omluvit. Určitě nebudu mít nějaký originální výmluvy, tak se budete muset spokojit s výmluvou " ŠKOLA" Ano, ano...ta proradná škola =D Celý minulý týden jsem se docela hodně a pilně učila a stejně ty výsledky jsou na...ehm, vy víte na co =D Vm, že je to pěkně blbá výmluva a že Vaness měla o mě a o přidávání asi jinou představu. Novinky se minulý týden moc neobjevovali, tak myslím že to zvládla výborně:) Teď už jsem žádný novinky nenašla, myslím že je tu snad všechno, co by správný fanda TVD měl vědět:) Jo a ještě jednu informaci vám musím říct, zítra jak asi všichni víte je Státní svátek, to znanmená že tu nebudu, protože brácha má narozky tak budem slavit a ta druhá že tu nebudu ani od pátku do neděle. Měli jsme letět na pár dní do Francie za babičkou, ale nějak to nevyšlo, tak jsme předělali plány a rozhodli se jet do Legolandu, jako další dárek k bráškovým narozeninám....nop a to je asi všechno. Slibuju že příští týden tu ode mě najdete nějakou novinku, i kdyby to bylo jen nějaké fanmade video:) Omlouvám se Vaness =/ PS: Právě koukám na We Day 2011, které z části moderuje Nina....říkám vám, ona je prostě dokonalej člověk: )

Diary 013

18. září 2011 v 14:40 | ElenQa
Dobré deštivé ( tedy aspoň u mě =D) odpoledne :) Když Vaness teď odjela, tak je to tu na mě, přidala jsem nějaké novinky co se objevily, snad jsou to všechny, kdybych ještě nějaké našla tak vám je sem určitě hodím, ale až zítra. Dnes jdu bohužél zase do tanečních, mám znich už lepší pocit než minule a to jsem opravdu ráda. Ale stejně se mi tam nechce, 3 hodiny být v těch vysokých podkadkách a potom jen 20 minut přestávky, POMOC! =D K tomu zítra škola...pche. Život je krutej =D Nop a já už končím, jdu se ještě připravovat a vybírat šaty ;D
 
 

Reklama