News

Pauza ve vysílání!

8. listopadu 2012 v 19:42 | Vaness
22. Listopadu nebude odvysílána 7. epizoda z důvodu Díkuvzdání. Další týden už pojede vše jak má.

Spoilers about Hayley

30. října 2012 v 19:36 | Vaness
Wetpaint: Upozornění pro fanoušky Forwood: Budeme mluvit o novém vlkodlakovi, Hayley, tak prosím, zatáhnout své drápy a tesáky! Přicházíme v míru!
Na základě rozhovoru s TV.com, si myslíme, že Hayley nemá špatné úmysly. Přes, že herečka Phoebe Tonkin může vykládat o zrádné lišce Faye z "The Secret Circle", její nová role je sladká a nevinná, narozdíl od předchozí ... Pro teď!

New Elena style

17. října 2012 v 14:50 | Vaness
Stránka EW se s námi podělila o nějaké změny, které nás čekají ve 4. sérii Vampire Diaries týkající se spíše Eleny. ... že proměna Eleny v upíra je jediný změna? V žádném případě! Změnu také čeká Elenin šatník!
Elenina chuť k jídlu není zdaleka jediná věc, která se změní teď, když je z Eleny upír. Její šatník také čeká pořádná proměna! "Dáváme ji trochu více sofictikovaný vzhled," prozradila nám návrhářka kostýmů Leigh Leverett, která nám také vysvětluje, že Elenu nyní uvidíme více v šatech a nádherných lodičkách, než v jejích obvyklých džínách a halence - jak jsme ji doposud vídávali. A pokud jde o to, aby si Elena vybrala k jejímu outfitu nějaké hezké doplňky, bude mít k dispozici šperkovnici všelijakých náhrdelníků, prstýnků apod. "Elena nosila pouze náhrdelník se sporýšem, který dostala od Stefana, takže si nemohla vybírat. Leigh Leverett také dodala, že Elenu více uvidíme v různých náhrdelnicích apod. Samozřejmě, představitelka Eleny - Nina Dobrev, se tato skutečnost moc líbí, protože miluje šperky.

Phoebe Tonkin as Hayley in The Vampire Diaries

10. srpna 2012 v 12:04 | Vaness
Phoebe Tonkin, kterou určitě znáte ze seriálu The Secret Circle nebo H2O si zahraje roli Taylerovi kamarádky - Hayley.
V seriálu The Secret Circle byla Phoebe jako Faye velmi oblíbenou postavou, proto se Kevin Williamson rozhodl po ukonečení TSC Phoebe Tonkin zařadit do cast TVD. Snad bude Phoebe aspoň tak oblíbená jako v TSC.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Name of 4x02 - Memorial

27. července 2012 v 9:40 | Vaness
Nedávno jsem zveřejňovala název 4x01 - Growing Pains a nyní se na twitteru objevil název pro 4x02 - Memorial
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

TV Guide a E!Online - spoilers about 4. season of The Vampire Diaries

26. července 2012 v 17:00 | Vaness
Teď když se Elena mění v upíra, jak rychle se vrátí její vzpomínky na které byla nucena zapomenout?
TV Guide: Všichni máme rádi hezké vzpomínky z minulosti a naštěstí pro Delena fanoušky v premiérové epizodě si Elena vzppomene na velmi výjmečný okamžik z 2. série, kdy ji Damon řekl, že ji miluje. Ale narozdíl od flashbacků z minulosti, Elena si hned neuvědomí, že má před očima vzpomínku z minulosti. Bude si myslet, že tuto chvíly prožívá v součastnosti.

Nějaký spoiler o TVD, prosím!!!
E!Online:
Kromě nové dívky Aprill, kterou bude ztvárňovat herečka Grace Phipps, se na více epizod k hereckému obsazenímu připojí ještě jedna žena - Hayley, která je popisovaná jako krásna, sexy, vychovaná, ale i ochranná. Bude mít společnou minulost s Tylerem. Trochu neurčitý popis, že?
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Wetpaint spoliers about 4. seson of The Vampire Diaries

26. července 2012 v 16:40 | Vaness
Server Wetpaint vyzpovídal na TCA Candice Accolu.

Když tak přemýšlím, Klaus v Taylerově těle musí být to nejlepší z obou světů, nemám pravdu?
Ano, taky si myslím. Často říkám:"Tervino, co kdyby si si jednoduše sundal tričko a začal mluvit s přízvukem?" Myslím, že fanoušky by to potešilo.
Kdy Caroline zjistí, že Tyler ve skutečnosti není Tylerem?
Brzo, ale přesný moment vám nemůžu říct. Nebude to však kolem 8. episody.
Dokáže Klaus vůbec předstírat, že je Tyler?
To uvidíte!
Co můžeme očekávat ve 4. sérii?
V Elenině osobním životě se stanou velké věci. Všichni se spojíme a budeme se snažit být pro ní oporou, podobně jako při každé přeměně. Pomáhali i Caroline, chtěli se ujistit že je v pořádku a to samé teď všichni udělájí pro Elenu.
Obrátí se Elena i na Caroline? Jestli někdo ví, jaké je to stát se upírem, tak je to právě ona.
Caroline v tom celém zahraje velkou roli, protože ji bude podporovat a učit. Ostatní se budou snažit pomoci s jejím přizpůsobováním k normálnímu životu.
Jakým druhem upíra se podle tebe Elena stane?
Je moc brzo o tomto mluvit. Každá postava v seriálu prochází svou vlastní přeměnou. Caroline musela vyrovnat neschopnost kontrolovat se a to samé se zesílenými emocemi, všechno se to časem naučila. Myslím, že to samé zažije teď Elena.
Baví vás vaše práce?
Samozdřejmě! Skoro každý den se na place fotíme se slovy:"Tohle je cool!" Myslím si, že se seriál stal něčím větším a to z každého pohledu. Ve 4. sérii bude hodně akcí a velkých událostí, ale zároveň se vrátíme zpět do 1. série a zjistíme mnoho nových informací. Bude se to týkat především Eleny, která se na ně bude dívat z nového úhlu.
Vyskytl se už scénář, který vás skutečně zaujal?
Ano, velmi se mi zalíbil scénář k 2. epizodě. Ale miluju je všechny.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

TV Guide spoliers about 4. seson of The Vampire Diaries

25. července 2012 v 10:58 | Vaness
1. Začátkem 4. série zažije čerstvě preměněná Elena svůj "první upíří sex" buď s Damonem, Stefanem, Mattem, Klausem, nebo Elijahem. Kdo však bude tím šťastným? Julie: "Elena zachránila Mattovi život, a ten se jí teď odplatí velmi zvláštním způsobem." Nina Dobrev: "Je to jako by zase procházela pubertou a upíří sex bude něco jako její 'poprvé'."

2. Stefan začne jezdit na motorce. Paul Wesley: "Na motorce jezdím každý den, takže se moc těším. Mám Triumph, no doufám, že Stefan bude mít nějakého veterána."

3. Damonovým parťákem na skleničku sa stane Tyler. Michael Trevino: "Myslím si, že pro Tylera je zaujmout Alaricovo místo u baru výzvou. Ian Somerhalder (Damon): "Nepřátelé se stanou spojenci."

4. Ve 4x4 se přesuneme o 900 roků zpět a zaměříme se na Rebekah, která si hledá nové bydlení.

5. Reakce Caroline na fakt, že Tyler neumřel, by se měl nést ve stylu "obrovský výbuch radosti, který bude doprovázet líbání". Michael Trevino (Tyler): "Trička půjdou v 1. epizodě dolů!"

6. Jeremy sa pravděpodobně zamiluje do nové postavy, April Young, která se vrátí ze soukromné školy kvůly úmrtí v rodině. Steven R. McQueen (Jeremy): "Bude zaujímavé vidět, jak se to všetko vyvine. Jeremy má však s Bonnie stále něco nedokončené."
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Name of 4x01 - Growing Pains

25. července 2012 v 10:34 | Vaness
TV Guide prozradil název 1. epizody 4. série. 4x01 se nazývá Growing Pains.
Elena v této epizodě začne svou přeměnu na upírku, během toho si projde mnohými změnami - fyzickými i psychickými. A i, když si ve finálové epizodě už zvolila Stefana, bude se musiet vypořádat se vzpomínkami, na které ji Damon přinutil zapomenout, a na které si teď začne vzpomínat.
• COPY ONLY WITH OUR (ORIGINAL) SOURCE •

Teen Choice Awards 2012 - results

23. července 2012 v 11:17 | Vaness
A máme tady výsledky z TCA 2012. Vyhráli jsme skoro ve všech kategoriích. Podívejte se sami:

Choice TV Show - Sci-Fi/Fantasy: The Vampire Diaries
Choice TV Actor - Sci-Fi/Fantasy: Ian Somerhalder
Choice TV Actress - Sci-Fi/Fantasy: Nina Dobrev
Choice TV Male Scene Stealer: Michael Trevino
Choice TV Female Scene Stealer: Candice Accola
Male Hottie: Ian Somerhalder

Moc gratuluji, určitě si to všichni zaslouží ♥
 
 

Reklama