Site

The End

11. března 2013 v 19:15 | Vaness
Tohle je už asi každému jasné. Ani nevím jestli si tohle někdo přečte nebo jestli to někdo vůbec okomentuje.

Jsem v osmém ročníku a nevím jak jiní ale já opravdu totálně nestíhám, celý týden mám úplně neskutečně nabitý učením, do toho kytara, seminárky a to nemluvím o tom že absolutně vůbec nemám čas na kamarádky, ani nevím kdy naposledy jsem někde byla s kámoškama. Dále mám nového psa - Miley - protože moje fenka - Anny - zemřela na rakovinu. Ani nevíte jak strašně moc mě to vzalo. Zemřela 26.11. a až te'd ej to už docela v poho. Jelikož jsem měla šílené výčitky svědomí tak se chci tentokrát nové fence věnovat více.

Je fakt že mě blog už ani nebaví a vlastně od té doby co je Elena upír už mě ani tak moc nebaví TVD jako dříve. To už se mnohem více těším na díly PLL.

Tohle je můj jediný blog, který mi vydržel alespoň rok a fakt mě mrzí že musím končit, ale času je strašně málo a já na to fakt nemám. Poznala jsem tady fajn holky - Sima, Es, Tess*, Mery, Natalii, MaCi,..
Najdete mě maximálně na vampire-graphics.

MOŽNÁ se někdy vrátím, kdo ví.. sbohem!
Vaness

Informations

17. února 2013 v 15:54 | Vaness
Potřebuju vám někam napsat něco ohledně toho co se teď po té dlouhé pauze bude na blogu dít. Vlastně mě teď asi před 5 minutama potěšil jeden komentář kdy se mi nabídla pomocná ruka na blog. Ani nevím proč mě to nenapadlo si najít někoho na výpomoc.

No každopádně tady ještě moc aktivity nečekejte, protože potřebuju nashromáždit a nahrát dost fotek, které jsem zameškala a dále taky doplnit Online&Download, už jsem si k tomu udělala grafiku tak teď jen nahrát ty fotky.

Všem Affs jsem psala o návratu a ozvali se jen dvě takže budu obíhat asi jen ty dvě :D a počkám na zbytek pak taky nějaké ty co skončili blog promažu. Jinak obíhat nebudu, protože mě nikdo nemá v Affs - není se čemu divit :D

Hiatus/Bude trochu déle

21. listopadu 2012 v 19:58 | Vaness
Promiňte, říkala jsem si že ž se vrátím, ale ne. Dostala jsem teď 4 z matiky a mám zákaz na PC (právě si "dělám" úkol do literatury), to by byla ale taková maličkost oporoti druhému důvodu. Dneska na rentgenu jsme zjistili že náš pes má rakovinu (Lymfom - zákeřná rakovina, těžce léčitelná), doktor nám doporučil naši fenku utratit, ale jak by vám bylo když musíte utratit nadvše milovaného psa? Nemám vůbec na nic chuť a už vůbec ne tady sedět u PC. Promiňte, nevím kdy se vrátím..
PS: Katty~ s layoutem vůbec nemusíš spěchat ;)) (jen kdyby náhodou jsi tohle četla)

Hiatus/Známky

12. listopadu 2012 v 18:46 | Vaness
Promiňte, ale známky se mi hroutí před očima.. potřebuju na výzo co nejméně dvojek protože jsem v 8. takže se berou známky na střední - to je asi všem jasný. Navíc jsou zítra třídní schůzky, takže pochybuju že rodiče nechají moje dvojiky od shora dolů jen tak. Snad to chápete, já vím že tady v poslední době nejsem ale já za to fakt nemůžu, škola mě hrozně vyčerpává a časově omezuje. NEMAŽTE SI MĚ PROSÍM! V průběhu týdne se možná ozvu ale spíš v Pátek, nečekejte žádný dlouhý hiatus, budu tady co nevidět ;)

Změněné heslo!

8. listopadu 2012 v 17:02 | Vaness
Moc se omlouvám, že jsem tak dlooouho nebyla na blogu, ale poslední dobou mi nešlo se přihlásit na blog. Říkala jsem si že to asi jenom nějak blbne, ale dneska jsem si uvědomila, že jsem přihlášená přes googlechrom (normálně tototiž používám explorer), tak jsem zkoušela změnit heslo a náhlásilo mi to, že původní heslo není správné. Takže mi někdo prostě změnil heslo. Zažádám si o nové heslo a bude.. doufám. To je asi k tomu proč jsem tady nebyla. Snad to chápete. Zkusím to tady dát do pořádku.
Vaness

Vyhodnocení kontroly Affiliates!

14. října 2012 v 20:07 | Vaness
Takže tady je seznam..

FAMILY SITES
SISTER SITES
ELITE
TOP
NORMAL
Pokud nějak nesouhlasí skupiny tak prosím křičte a já to opravím..

TVD za dveřma!

3. října 2012 v 19:53 | Vaness
Konečně Říjen, konečně se blížíme k premiéře TVD. Popravdě, se ani nějak šíleně moc netěším, ale to je tím, že jsem dlouho neviděla žádný díl, takže do toho nejsem zažraná. S tím taky padá chuť k blogu, takže PO UVEŘEJNĚNÍ 1. DÍLU 4. SÉRIE SE VRACÍM NA BLOG! Snad to všichni chápou, potom udělám vyhodnotím kontrolu Affiliates - zapsalos e jen 11 aff, což je fakt málo, ale není se čemu divit, když tu bylo tak dlooouho mrtvo. Mockrát děkuju těm co obíhají i když já neobíhám, fakt si toho vážím..

Kontrola Affiliates!

13. září 2012 v 20:43 | Vaness
Bohužel další kontrola. Moc často ej nedělám, tohle je teprve 3. za ten rok co blog je. No, jelikož jsem to tady přes prázdniny flákala a hodně z vás si mě možná vymazalo, chci prostě jen vědět kdo mě ještě má zapsanou kdo ne..

takže stačí tohle:
• Nick
• Blog
• V jaké chceš být skupině?
(nemusíte se tam dostat)
kontrola bude do konce Září, do té doby nebudu tolik obíhat, snad chápete (článek dole)

Gallery rekonstruction!

13. září 2012 v 20:25 | Vaness
Dneska jsem zjistila, že imagebam mi smazal polovinu nahraných obrázků, takže budu muset všechno nahrát odznova, ale na imgbox - za něj děkuju Katty ~, protože ona ho začala používat myslím, že jako první, aspoň jsem ho u ní viděla jako první. No zakrátím to.. teď tady budu více upravovat než obíhat a psát. Chci teď udělat kontrolu affiliates, protože už fakt nevím s kým jsem ještě aff a s kým ne. Obíhat začnu až po kontrole..

Hiatus/Prázdniny u konce

17. srpna 2012 v 13:03 | Vaness
Jelikož už zbývají poslední 2 týdny tak je nechci prosedět u blogu! Stejně mi teď blbne blog.cz. V Neděli jedeme do Prahy, chceme se podívat do hlavního města a do ZOO. Poslední týden jedeme k babičce se sestřenkou a bratrancem tak už se těším, snad to všichni chápete. Stejně nic moc ohledně TVD není. No tak si to užijte ;))
NEMAZAT SI MĚ!
Vaness
 
 

Reklama