Site

Tak zase v Ostravě..

9. srpna 2012 v 11:30 | Vaness
Tak jsem zpátky! Živá a zdravá..

Pro zvědavce tady něco o dovolené:
Cesta autobusem do Bulhraska byla celkem v poho 25 hodin, tak jak jsme předpokládali. Minule jsme jeli do Bulharska busem 30 hodin, takže tohle byla paráda.
Ještě než jsme vystoupili tak nám řekli, že pokoje budou až ve 12 hodin a bylo teprve 6 ráno. Když jsme vystoupili tak nás delegátka vedla k hotelu a oznámila nám, že budeme bydlet v úplně jiném než jsme měli bydlet. Řekla nám, že hotel je větší, je blíže k pláži a že má větší bazén. Sice byl blíže k pláži, pokoje vypadali jako takový malý byteček jakoby 3+0 - oddělené ložnice - ale ten bordel co v tom pokoji byl, to byl DĚS, všude pavučiny s pavoukama v ložnici rodičů lezly nějaký housenky a pod postelí měli tampóny, dál už vám to tu nebudu vypisovat - a ten bázén? Schválně jsme se šli podívat do toho hotelu kde jsme měli bydlet a oproti tomu našemu to byl dětský bazének. Ale stejně jsem do bazénu nemohla, protože.. holky asi ví proč jsem se nemohla koupat v bazénu (ale do moře mě mamka pustila).
Co moře? Tak to byla největší bomba celé dovolené! Teplé jak chcanky, vlny s červenýma vlajkama no paráda! Když jsme u těch vln, jen aby jste si dokázali představit jak byli velké - vlastně jsem tady dneska nemusela vůbec být. Vlny mě odtáhli celkem daleko od pláže a jelikož to byla jedna vedle druhé tak mě tahali dál na moře. a Zkuste z toho vyplavat když pod nohama nic nemáte. Tak pro mě plaval taťka, ale nebyl schopný mě od tama vytáhnout, takže jsme tam oba dva trčeli, na pomoc k nám připlaval nějaký kluk tak už jsme se konečně dostali na kraj. Až na pláži nám došlo, že jsme mohli plavat doleva kde už byla mělká voda.
Nevěřili by jste kolik známích v Primorsku potkáte :D
Cesta zpátky? Otřesná cesta se vším všudy - dostali jsme ty nejhorší místa, na harnicích Bulharsko - Srpsko jsme strávili 3 hodiny, ale jediná super věc byla, že před náma seděl hezký kluk..
V Bulharsku jsme byli po třetí a už asi naposled.. stačilo to :PP

Hiatus/Bulharsko 2012

28. července 2012 v 4:15 | Vaness
Pravděpodobně teď stojím na parkovišti a čekám na náš autobus, který nás odveze do Bulharska!♥ Konečně pojedeme na dovolenou. Doufám, že nepojedeme zase 30 hodin jako minule.. No já nevím co víc k tomu napsat. Prostě do 8.8 se tu nebude nic, dít ;) Možná přednastavím POTM nebo tak. Nevím jestli v našem hotelu bude wi-fi (no jo, mamka vybírala, samozdřejmě to, že tam nebude wi-fi jí nezajímá..) Jo a 10.8 jedu k babičce, takže kdo ví co všechno tady vůbec stihnu. No uvidíme až přijedu. Tak se tady mějte a NEMAZAT SI MĚ!!
Vaness

Hiatus/Pokračuje..

7. července 2012 v 21:27 | Vaness
Doufám, že jste si mě ještě všichni nesmazali.. Omlouvám se za tu dloooouhou nepřítomnost - důvod? Pokazila se grafická karta a nová se taťkovi nechtěla kupovat protože jsme rekonstruovali pokoj a předsíň co ž je dlší důvod proč jsem sem nemohla. Nemáme ještě koupený stůl tak tady mám monitor na krabici s věcma a ležím na posteli. Navíc je hezky a proč sedět u PC?

Zítra odjíždím na chatu ke kámošce a budu tam týden. Potom udělám nový layout a začnu znovu přidávat na blog a obíhat. Tak se tady mějte a NEMAZEJTE SI MĚ!!!

Hiatus/známky

20. května 2012 v 9:48 | Vaness
Promiňte, že tady 1) nejsem 2) vůbec neobíhám.
Snažím se, ale prostě nevychází čas. Chci si opravit známky, protože už bude výzo.

Do uzavírání známek tady bude asi mrtvo. Možná občas něco přidám. NEMAŽTE SI MĚ PROSÍM!♥

[EDIT ~ 27.5.:] Tak jsem chtěla trochu pohnout s rekonstrukcí, ale odešla mi grafika, takže návrat vidím až za dlouho ;// teď jsem na starém noteboku a věřte mi, že je to fakt starej křáp, kterej toho moc nesnese, takže si tady nemůžu ani nainstalovat PF nebo PS. Omlouvám se.. NEMAZAT SI MĚ! prosím.

300 lidí♥

12. května 2012 v 11:36 | Vaness
Ani nevíte jak jsem šťastná ♥ myslím, že obrázek mluví za vše..
btw, asi jdu dělat novej lay, tenhle se mi prostě nelíbí..

Nebudu moc obíhat..

6. května 2012 v 15:36 | Vaness
Promiňte, že teď moc neobíhám, ale chci udělat novej lay, do toho dělám objednávky, předělávám menu i galerii, učím se, aby jsem si spravila známky ve škole, protože už bude co nevidět výzo, chodím ven a užívám si Slunka dokud to ještě jde a sotva stíhám přidávat natož obíhat. Snad mě chápete. Je to jen na chvíly, až tady bude novej lay, určitě se to zlepší. Jinak neměl by někdo zájem o tento layout? Původně měl být sem, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Kdyžtak pište do komentů.

Rekonstruction

14. dubna 2012 v 12:43 | Vaness
Beatuiful animation with Stelena scene ♥♥

Možná už si někteří všimli, že jsem udělala nové obrýzky do článků.. no a chci to udělat úplně všude, takže to bude fakt makačka. To znamená, že budu méně obíhat Affiliates, snad chápete. Něco málo už mám hotové. No tady máte postup konstrukce:

PROMO PHOTOS (1, 2, 3) > 100%
STILLS (1, 2, 3) > 20%
OTHER (1, 2, 3) > 20%
BEHIND THE SCENE (1, 2, 3) > 0%
DVD & BOOK COVERS (1, 2, 3) > 100%
UPDATES > 0%
POSTERS (1, 2, 3) > 100%
NEWS > 100%
ONLINE & DOWNLOAD (1, 2, 3) > 20%
SYNOPSE (1, 2, 3) > 0%
VOTE > 10%
POTM > 100%

Hiatus/Fakt se moc omlouvám, flákám to tu

16. března 2012 v 12:55 | Vaness
Lidi fakt mě to mrzí, ale nemám vůbec chuť na blog, na přidávání, na grafiku, na obíhání. Prostě fakt na nic! Myslela jsem, že tady aspoň chvilku pobudu, když mám teď prázdniny, ale fakt by jsem se musela nutit. Ale chcu všem Affiliates hrozně moc poděkovat, někteří pořád obíháte. A všem co tady ještě chodí, protože návštěvka se celou tu dobu drží na 95 ♥♥ Ani nevíte jak moc si toho vážím. Dneska odjíždím ke kámošce na chatu a vrátím se v neděli, no a v Pondělí odjíždím na lyžák! Hrozně moc se tam těším. Jinak včera byl u nás v Shopping parku Atai Omurzakov a Agáta Hanychová > oba dva byli úžasní! Jen tak pro zajimavost..

No tak snad chápete. Já se 100% vrátím! NEMAŽTE SI MĚ PROSÍM!♥

Hitaus/Jsem tady jen o víkendu

12. února 2012 v 20:14 | Vaness
Píšu znovu jen tak na rychlo, sice jsem tady dneska přidala článek, ale Hiatus pokračuje. Mamka mi zakázala PC přes týden, takže tady můžu být jen Pátek-Neděle. No, píšu fakt jen stučně, už musím jít. Dneska jsem neobíhala, protože jsme slavily sestřiny narozeniny. Omluvám se. A ještě jednou moc děkuju Mery ♥ PS: Promiňta za chyby, ale fakt už musím..

Hitaus/Zákaz na PC 02

9. února 2012 v 11:02 | Vaness
Tentokrát už je to opravdu Hiatus. Nemůžu vám tady toho moc vypisovat. Jsem v informatice a můžu už jen čekat až dostanu poznámku. No prostě jsem teď dostala 3 z Matiky (později jsem zjistila, že je to totálně lehký) a taťka mi dal zákaz na PC, ale nevím jak dlouho, MOŽNÁ se tady objevím o víkendu. ale nevím, nevím. Taťka je v práci a mamka mě tady možná pustí. No, ale jedeme k babičce slavit sestřiny nerozeniny, no je to složité, prostě až tu budu tak tu budu.
 
 

Reklama