Site

Hiatus/Potřebuju pauzu

3. února 2012 v 12:14 | Vaness
Omlouvám se všem Affiliates, obíhám fakt mizerně.. já vím. Ale nemám vůbec náladu na to být na blogu. Nevím proč, ale ani se netěším na další díl TVD, mnohem více se těším na TSC ♥ Ale to je určitě tou pauzou.
Asi budu chvilku u Mery a pomůžu jí s rekonstrukcí. Jak už jsem psala, chtěla by jsem si založit blog o Shelley Henning (Diana) a TSC, ale mít dva blogy by byla velká fuška. Ještě budu muset přemýšlet, ale nechtěl by tam být někdo spoluadmin? Nehlaste se všichni.
No, snad to chápete..

AFFILIATES, NEMAZEJTE SI MĚ!♥
PS: Ten zákaz na PC nakonec nemám.. uff

Hiatus/Zákaz na PC

31. ledna 2012 v 13:30 | Vaness
Především se chici omluvit za mou neaktivitu, chtěla jsem přidat webclipy k 3x13 ale blbnul mi blog.cz takže mi to nechtělo zveřejnit a v půlce obíhání Affiliates mi nešli přidávat komenty. Snad se nezlobíte ♥

No, konečně se návštěvka vrátila ke 100 a teď se asi zase sníží zpátky na 60-80, protže musím dát HIATUS. Dostala jsem dvě trojky z Ajiny a taťka říkal, že ještě jedna trojka a PC už neuvidím. No a dneska nám dala ta krá*a z Matiky písemku na něco co jsme PREJ brali minulý rok a mám z toho za 3. Takže už jen čekám až příjde domů taťka a dá mi zákaz na PC.
Teď jsem tady jen tak na rychlo, pak se půjdu koukat na The Secret Circle. Teď mě to hodně chytlo. Nechápu jak mohli nechat umřít Nicka ♥ Měla jsem ho ráda.. no koukat na filmy/seriály je teď tak jediná věc co můžu dělat ://

NEMAZEJTE SI MĚ, PROSÍM!♥

Gallery rekonstrustion!

20. ledna 2012 v 18:16 | Vaness
Rozhodla jsem se smazat všechny dosud uložené fotky na imagebamu a budu ukládat všechny odznova a updatovat články v galerii. Takže se teď asi nedočkáte fotek a počítejte s moji menší aktivitou. Snad to budu mít co nejdříve. Ve Stills mám hodně fotek nekvalitních, takže to potřebuje trochu rekonstrukci.

PROMO PHOTOS: 1. Season, 2. Season, 3. Season (100%)
STILLS: 1. Season, 2. Season, 3. Season (0%)
POSTERS: 1. Season, 2. Season, 3. Season (100%)
BEHIND THE SCENE: 1. Season, 2. Season, 3. Season (0%)
Vaness

Hitus/chata Čeladná 03

6. ledna 2012 v 14:06 | Vaness
Jo, musím dát zase Hiatus. Tentokrát jenom na tenhle víkend. Jedu zase na chatu ke kámošce, takže tady nebudu. Jak jinak?
Poslední dobou jsem totálně mizerné Aff, doufám, že to ještě vydržíte ♥ Omlouvám se, moc!
No já myslím, že dál nemám co psát, nemám ani čas udělat obrázek k článku, takže je tu starej.

Škoda, že neuvidím 3x10, ale aspoň se budu mít na co těšit ♥
Vrátím se v Neděli nebo v Pondělí a dopřidávám všechny novinky a POTM Únor. Páá
Vaness

Hiatus/Pauza ve vysílání

2. prosince 2011 v 16:42 | Vaness
Fakt nevím jak to tady udržet v plném proudu, když nejsou novinky, teď jsem tady dlouho nebyla a divím se, že návštěvnost se drží na 60..
Proč ta neaktivita?
• Zákaz na PC, můžu na něj jen v Pátek, Sobotu a, když sjem naučená tak i v Neděli
• Poslední dobou nedělám fakt nic jiného než se šprtám so školy..
• Když nekoukám na TVD tak mě to sem moc netáhne, takže nemám chuť na blog.cz
• No a samozřejmě nejsou novinky..
Takže Hiatus do Vánoc, to by jsem se měla ozvat a pak to tady trochu z aktualizuju a kdyžtak dám hiatus do 5. Ledna..
Možná během hiatusu trochu dodělám Characters..ale pochybuju, že se mi bude chtít.

AFFILIATES, PROSÍM! NEMAZETJTE SI NÁS!
Vaness

Polohiatus/Pauza ve vysílání

21. listopadu 2011 v 17:20 | Vaness
Ano, dávám polohiatus..
Důvod? Hned vám vypíšu pár bodů..

• Pauza ve vysílání The Vampire Diaries, takže nejsou novinky..
• Ve škole je to jedna čtvrtletka za druhou..
• Chytlo zase mě OurWorld, ale tam toho taky moc nenadělám..
• Chcu pořádně propracovat layout na prání pro PiggynQu..

Affiliates budu obíhat jen někdy, ale nezmazejte si mě, prosím!♥ Ano, blog měl v Pátek půl roku a já měla naplánovanou nějakou malou oslavu, ale nejen, že jsem na to úplně zapoměla, ale taky jsem na to neměla čas, protože jsem v Sobotu slavila 13. narozeniny, takže jsem v Pátek uklízela pokoj. 13. mi bude, ale až 27.11.

PS: Klidně si pište o ozdoby, dávám všem! :] A dejte prosím ozdobu i Mery: here!

To je asi vše.. Vaness

HIATUS/Z mé strany (Vaness), chata Čeladná 02

10. listopadu 2011 v 19:29 | Vaness
Ano, o5 hiatus (z mé strany). Jedu na chatu ke kámošce. Sice až zítra, ale nevím jestli budu mít zítra čas ho sem dát, protože kolikrát nestíhám před kytarou ani pořádně cvičit. Takže 4. kolo SONPár bude asi později. ElenQa je aktivní takže ji asi nemusím prosit ať se o to tady postará. To je doufám samozdřejmost. Na icq jsem ti psala, že tyhle HIATUSY budou častěji. Možná by se mohla ukázat i Mery. Nevím jestli budou holky obíhat, protože to mám na starost já, ale tenhle víkend to doufám vydržíte. Asi tady nebudu i přístí víkend i, když by jsem tady asi měla být, protože přesně za týden má blog půl roku. No, ale hlavní důvod je oslava mojich narozenin. JInak dnes jsem tady nebyla, protože jsme byli kupovat nové boty na zimu. Myslím, že jsem si vybrala dobře. No jsem maximálně spokojená ♥
Objevím se tady nejdříve v Neděli.
Tak to je asi všechno co by jsem k tomu řekla.

Budu tady méně aktivní..

7. listopadu 2011 v 15:35 | Vaness
Píšu vám to předem, protože už jen čekám, kdy ten zákaz na PC příjde.
Poslední dobou ve škole nedostávám za 1 a rodičům se to nelíbí. Ale já se učím, jenomže ty učitelky jsou prostě tak blbé, že ony si ty testy dělají jak pro nějaký lidi s IQ nějakýho vědce a pište! Fakt by je některé nakopala někam!
Budu se snažit aspoň dodělat ty dva laye na objednávku, ty dvě ví (s TSC, TVD). Doufám, že si mě v případě mé neaktivity Affiliates nesmažou!
Snad mi tady s tím trochu pomůže ElenQa nebo Mery. No tak to je všechno co jsem chtěla, teď se tu učit tu pitomou Fyziku, která mi vůbec neleze do hlavy. Nějaká Gravitační konstanta! Na co to je?!

Přidává se další admin na tento blog!

30. října 2011 v 9:16 | *A*
Zdravím Vás, já jsem nová adminka. Jmenuji se Adéla ,ale moje přezdívka bude jednoduše *A*. Jak vám asi je jasný miluji upíří deníky a právě kvůli tomu jsem se přidala k
tomu to super týmu. Doufám ,že se vám budou líbit moje články a hlavně že je budete
rádi číst. Už nevím ,co dál napsat asi jenom to ,že jsem ráda ,že mě Vaness přijala a budu
součástí toho to všeho.
*A*

Nový seznam Affiliates

27. října 2011 v 19:05 | Vaness
Doplňuju nové Affiliates a dodělávám ikonky + obíhám a tak si říkám, že některé Affiliates jsou ve skupině, kterou si nezaslouží a některé by si naopak zasloužili lepší.

Takže tady je nový seznam Affiliates, snad všem vyhovuje. Přeřaďte si mě, kdyžtak v Affiliates. Nejsou to nijak moc velké změny.
 
 

Reklama