Site

Ask us?

19. října 2011 v 18:11 | Vaness
Cheš se nás na něco zeptat? Můžeš na cokoliv!

• Nick:
• Blog:
• Koho se chceš zeptat (Vaness, ElenQa, Mery):
• Otázka:

Pokusíme se vám co nejrychleji odpovědět do komentářů..

Vyhodnocení kontroly Affiliates!

15. října 2011 v 22:22 | Vaness
Nechce se mi tady psát kdo se zapsal a kdo se nezapsal. Podívejte se na seznam Affiliates a uvidíte sami jestli jste v seznamu. Podle toho si mě taky přeřaďte, protože někteří jste si napsali o jinou skupinu. Jsem s vámi celkem spokojená, protože jste se zapsali myslím všichni ♥ Ale cca2-4 Affiliates jsem smazala.

Site info 003

25. září 2011 v 18:30 | Vaness
Dnes jste si mohli všimnout, nebo si právě všímáte, že jsem na blog konečně přidala všechny synopse..
Už jen hlášky a episodes a je všechno komepletní, ráda by jsem to stihla ještě než se 3. série pořádně rozjede. Když už jsme u těch episodes, na těch jsem dnes taky pracovala, jsem v půlce 2. série. Snad to budu mít brzo hotové a začnu s epizodes s 3. sérii.
Mám v plánu udělat nový layout, protože tenhle už je starý jak svět, ale už jsem se o něj pokoušel a minimálně 5x a vždycky skončil kde? No v koši! Počkám na nějaké dobré stills nebo nové promofotky. Snad se brzo nějaké objeví!
Četla jsem, že ElenQa má na jejím druhém blogu hiatus, takže ho má asi i tady, ale to je v pořádku, myslím, že mi teď hondě pomáhala a má nárok na pauzu! Však já to tady sama zvládnu.
Taky by jsem ještě chtěla poděkovat za návštěvku. Včera 77 lidí ♥ Pro někoho je to nic, ale pro mě je to úžasné a myslím, že můžu poděkovat i za tu dnešní, protože už teď je tam krásných 80 lidí ♥ Jste vážně úžasní!

Kontrola Affiliates!

21. září 2011 v 20:21 | Vaness

Opravdu nerada, ale musím..
Minimálně polovina z vás neobíhá..neříkám, že já obíhám kdo ví jak často (Za to se omlouvám, ale škola je přednější. Ovšem já se snažím oběhnout minimálně 2x za týden všechny!).
Zítra všem zkusím napsat komenty o kontrole v informatice.

Takže kdo chce zůstat Affiliates ať se zapíše..
• Nick
• Blog
• Co by jsi/te tady změnila/y
• Tvoje/Vaše aktualní skupina
• Chceš/te změnit skupinu
(momentálně jsou ještě 1-3 volné místa v Sister, všude jinde je místa až až!)
• Jsi/Jste s námi jako s Affiliates spokojená/é
OMLOUVÁM TY CO MAJÍ HIATUS!
Kontrola do: 10.10. 2011

HIATUS/Z mé strany (Vaness), chata Čeladná

16. září 2011 v 14:31 | Vaness
Dneska v 16:00 odjíždím s kamarádkou (a jejími rodiči) na chatu. Už jsem to psala v My diary, ale všechny Affiliates si můj deníček nečtou. Miluju to tam, s kámoškou jsme nejlepší kámošky i, když jsem teď zjistila, že mě pomlouvá, ale myslím, že i to k přítelství patří. Škoda, že jsem ještě nenašla 1. díl VD s CZ titulkama, holky na vd-online už tam sice něco mají, ale nějak se mi to nechce přehrát ani v KPPlayeru. No já už musím letět na kytaru a pak už si jen dochystám věci a jede se na chatu. ElenQa snad něco přidá, koukám, že za tu dobu co jsem tady včera nebyl (jeden večer) se tady toho objevilo šíleně moc. Ale nemusíš to přidávat jestli se musíš učit! Já potom udělám nějaký BIG gallery update a bude to. Jsem se těšila, že nebudeme mít na chatě učení a učitelka z přírodopisu nám tam dá test na celej sešit a to nám ještě neopravila testy, které jsme psali tutéž hodinu co nám zadala ten další test. No už to prdím. Nic s tím nenadělám. Sakra už fakt musím jít. No tak se tady mějte.
PS: Pravděpodobně tady mám chyb jak máku. Nemám čas to už opravovat.
Vaness

New webmiss ElenQa

31. srpna 2011 v 12:20 | ElenQa
Pěkně zdravííím, asi všichni víte že Vaness hledala spoluadminku a štěstí se usmálo na mě:) Jsem za to strašně moc ráda, protože její blog mám hrozně moc ráda, a jsem ráda že i teď jsem jeho součástí :) Budu se snažit abych vás někdy mými kecáním neunavovala a aby byla hlavně se mnou Vaness spokojená :) Nop, budu dělat co je v mých silách :) Kdyby jste se chtěli na mě něco zeptat tak klidně můžete, odpovím na všechno :) A teď nebudu zdržovat a půjdu přidat nějaký ten článeček o tom úžasným serilu THE VAMPIRE DIARIES

Jsem zpátky..

28. srpna 2011 v 10:39 | Vaness
Tak jsem zpátky, protože jsem se opět přesvědčila, že spoluadminství je něco úplně jiného. A lepší je být na blogu sama. Myslím, že hodně z vás mě chápe. Přes období školy bude aktiita na bodu mrazu, ale mám blog jenom o VD, takže by jsem to mohla zvladnout. A když ne tak bude školní hiatus. Teď jdu oběhnout Affiliates a potom doplním novinky, snad mě ještě někdo v Affiliates má ♥

Sakra děcka, zlobíte mě :[

12. srpna 2011 v 13:49 | Vaness
Včera tady bylo přes 70 lidí. Takovou návštěvku jsem nikdy neměla. Tenhle blog mi hrozně moc přirostl k srdci, takže jsem se rozhodla, že ještě chvilku počkám jestli se nenajde někdo kdo by se zapsal do konkurzu na spoluadmina. Každý den na ten článek koukne minimálně 5lidí, ale komenty nepřibývají. Takže jestli se někdo do 14dní nezapíše: KONEC jestli se někdo zapíše: BLOG JEDE DÁLE! Je to i kvůly Affíkům, miluju vás. Zatím si mě prosím nemažte, prosím.

V SOUTĚŽÍCH V, KTERÝCH JSEM ZAPSANÁ POŘÁD POKRAČUJI!

HLEDÁM SPOLUADMINA!

• VAMPIRE-DIARIES-SERIAL.blog.cz •

11. srpna 2011 v 15:25 | Vaness

Tak a je to, jsem spoluadminkou na blogu:

• VAMPIRE-DIARIES-SERIAL •


Aby jsem pravdu řekla, bude se mi tady po tomto blogu celkem stejskat, ale já prostě nemůžu mít fan blog sama. Snad to chápete. Přes prázdniny je to v pohodě, ale když je škola tak to prostě nejde. Ráda by jsem si Vzala nějaký Affiliates s sebou, ale Vampire Girl jich tam má celkem dost takže nevím. Vlastně tam mám jen Liu a Tess*. Ale já vás budu některé stejně obíhat.

Hledá někdo admina?

10. srpna 2011 v 10:59 | Vaness
Někteří už MOŽNÁ (ale to pochybuji) mohli postřehnout, že se na blogu pohybuji už asi tři dny. Přijela jsem v Neděli večer. Let byl užsný, kdo ještě neletěl letadlem tak nechápe. Ty mraky jak jsou kolem vás, nad vámi, pod vámi. Možná sem dám i fotky ♥ V Bulharsku jsme měli hezké počasí, akorát jme jednou zmokli cestou do hotelu. Hotel byl taky krásný, ALE byl tam večer hrozný kravál. Ani jeden den jsem nebyla porádně vyspaná. Bazén byl velký, ještě větší než na fotkách. Opravdu bomba. Poslední den nám do bazénu skočila žába. Ta´tka ji chytil do ruky a chtěl jí dát pryč, ale moc klouzala, takže vyskočila na léhátko k lidem, kteří byli u bazénu, všichni hned pryč a taťka tam hrál na honěnou s žábou :-D
 
 

Reklama