Synopse | SEASON 3

The Departed 3x22 | Synopse

6. května 2012 v 10:30 | Vaness
TAJNÝ HRDINA - Odhodlaný chránit svou sestru učiní Jeremy rozhodnutí, které změní vše. V kruté realitě současné situace touží Elena po dobách, kdy bylo vše snazší a její rodiče, Grayson a Miranda, a teta Jenna byli stále naživu a její největší starosti se točily kolem jejího vztahu s Mattem. Stefan a Damon se společně vydávají na misi mimo Mystic Falls, ale když Elena potřebuje jednoho z nich, brzy se rozdělí. Caroline a Tyler jsou nuceni učinit rozhodnutí, které jim změní život. Bonnie uzavírá tajnou dohodu, která má srdcervoucí následky.

Before Sunset 3x21 | Synopse

6. května 2012 v 10:28 | Vaness
DEN BEZ UPÍRA - Klaus pracuje na svém záměru opustit město společně s Elenou, ale dočká se odporu od nového překvapivého nepřítele. Bonnie vyzývá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se věci vymknou kontrole, Elena je odhodlaná pomoci Caroline, Damon se Stefanem získají pomoc od Tylera, zatímco Bonnie a Jeremy podstoupí děsivé riziko, aby se ujistili, že její kouzlo funguje. Damon a Stefan spolu vedou překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

Don't Go Gentle 3x20 | Synospe

7. dubna 2012 v 21:36 | Vaness
CO SVĚT NABÍZÍ - Alatic nachází nečekaného spojence, který ho navede na jeho novou nebezpečnou cestu, zatímco Damon a Meredith se snaží přijít na to, jaký by měl být jejich další krok. Bonnie zve Jamieho, jestli by s ní nešel na školní ples 20. let a Elena se, na Carolinin návrh, ptá Stefana, jestli by nebyl jejím doprovodem. Caroline je příjemně překvapená, když se Tyler ukáže na plese, aby jí pošlapal nohy, ale Klaus dělá co může, aby se mězi ně dostal. Ples nabírá smrtelný obrat, když si Damon a Stefan uvědomí, že potřebují pomoc Matta, Jeremyho a zejména Bonnie, aby zvrátili kouzlo, které by mohlo být pro všechny zničující.

Heart of Darkness 3x19 | Synopse

7. dubna 2012 v 21:34 | Vaness
TYLER SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Elena a Damon se společně vyráží ujistit se, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho výjmečné schopnosti nepomohly odhalit informace ohledně starodávné upíří pokrevní linie, které potřebují. Netrvá jim dlouho přijít na žo, že se Jeremy stýká s nesprávnými lidmi. Klaus a Stefan zacházejí do brutálních extrémů, když hledají ztracenou zbraň. Caroline je nadšená, když se Tyler vrátí do města, ale Tyler se brzo začne domnívat, že mezi Klausem a Caroline se něco dělo. Matt má plné ruce práce se zaměstnáváním Rebeky a připravováním školního plesu 20. let.

The Murder of One 3x18 | Synopse

7. dubna 2012 v 21:30 | Vaness

ZACHRÁNCE PROKLETÝCH A ZATRACENÝCH - Damon a Stefan se soustředí na nový projekt, který je přivede blíž ke zničení Klause a rychle do plánu zavedou i Elenu, Caroline a Matta. Poté, co Klaus vyhrožuje něhomu blízkému Bonnie, nemá jinou možnost než pracovat na kouzlu, které Klaus potřebuje. Mezitím, Klaus a Rebekah nachází perfektní motivaci, aby přesvědčili Finna, aby s nimi spolupracoval, ale Rebekah se více zajímá o svůj vlastní brutální plán, jak se pomstít Damonovi. Stefanův emotivní chaos ho vede k nebezpečného konfliktu s Klausem a později k srdcervoucího momentu s Elenou.

Break On Through 3x17 | Synopse

7. dubna 2012 v 21:27 | Vaness
RODINNÉ HISTORIE - Století po jejich prvním setkání, se Damon a Sage (Cassidy Freeman) znovu setkávají na ceremoniálu k obnovení Wickery Bridge. Damon je překvapený, když zjistí důvod, proč se Sage vrátila a potěšený, když navrhne nebvyknou metodu, jak přijít na to, o co Rebece jde. Abby, zvykající si na svoji novou realitu, prožívá těžké chvíle, i přesto, že se jí Bonnie a Caroline snaží pomoct. Když Damon informuje Elenu o Stefanových nejnovějších snahách, Elena se na Stefana obrací, aby jí pomohl zachránit přítele v nebezpečí v naději, že to Stefanovi pomůže víc se přiblížit k jeho lidskosti. Nakonec, když Damon objeví novou tajnou zbraň, podělí se o tom se Stefanem.

1912 3x16 | Synopse

25. února 2012 v 19:47 | Vaness
ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná krásnou upírku Sage, která mu ukázala úplně nový způsob k exestenci. Šefirka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena a Matt se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přiznáním ke Stefanovi.

All My Children 3x15 | Synopse

28. ledna 2012 v 15:06 | Vaness

HOD MINCÍ - Po tom, co začne svůj den znepokojením ohledně Damonovy poslední nerozvážnosti, je Elena frustrovaná, protože zjistí, že žádný z jejích přátel s ní nesouhlasí v tom, jak by měli reagovat na vnitřní boj o moc Rodiny Původních. Bennettovy čarodějky jsou opět dohnány osudem. Bonnie a Abby se naleznou, jak hrají svoji roli v rituálu, aby si usmířili duchy přírody. Když dá Elijaha Stefanovi a Damonovi nebezpečné ultimátum, které staví do nebezpečí Elenu, obracejí se na Alarica a Meredith, aby jim pomohli s plánem, který je vede k hrozné volbě.

Dangerous Liaisons 3x14 | Synopse

23. ledna 2012 v 21:00 | Vaness

NĚJAKÝ KOUZELNÝ VEČER - Elena je překvapená, když dostane pozvánku na společenský ples, a když se Stefan a Damon dozví, že se to bude konat na Klausově nově zrenovovaném sídle, oba trvají na tom, že se toho večera zúčastní s ní. Caroline a Matt také obdrží pozvánku na ples od nečekaného ctitele. Na tomto elegantním večírku se Elena dozvídá děsivý plán, který by mohl vést k nespočtu mrtvých a musí se rozhodnout, komu s její novou informací může věřit. Caroline objevuje Klausovu stránu, o které nikdo netušil. Nakonec, po večeru násilí a přerušovaných nadějí, nachází Damon nový způsob, jak se s tím vypořádat.

Bringing Out the Dead 3x13 | Synopse

15. ledna 2012 v 19:10 | Vaness

RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová přináší Alaricovi a Eleně nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použitá v nedávné vraždě. Bratři Salvatorovi se snaží zabít Klause, Stefan se obrací na Bonnie a Abby, zatím co Damon hledá pomoc u starého známeho, aby mu pomohol zorganizovat přepracovaný plán. Klaus, je upjatý na svůj vlastní plán, uspořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, pokud nečakaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii.
 
 

Reklama