Synopse | SEASON 3

The Ties That Bind 3x12 | Synopse

15. ledna 2012 v 19:01 | Vaness

BONIINA MATKA - Bonnie věří jejím opakujícím se snům o tom, že jí Klausovi rakve dokážou říct, jak Klause zabít. Tyto sny vedou Bonnie také k tomu, aby se znovu setkala se svou matkou Abby, kterou neviděla 15 let. Na Abbyině vzdáleném statku Bonnie a Elena potkávají Jamieho, kterého si k sobě Abby vzala už dříve. Bonniina náhlá přítomnost nachytá Abby nepřipravenou, ale i tak se ze všech sil snaží vysvětlit jí minulost. Tyler se obrací na nečekaného spojence ve snaze získat zpět svou svobodnou vůli. Damon je zaujatý Alaricovou novou kamarádkou doktorkou Fellovou a Klaus pokračuje v nenávistném jednání se Stefanem, který má pořád kontrolu nad rakvemi, v nichž jsou členi Klausovy rodiny.

Our Town 3x11 | Synopse

23. prosince 2011 v 17:58 | Vaness

NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline není zrovna v náladě, aby oslavovala její 18. narozeniny, Elena, Bonnie a Matt jí překvapí malou oslavou na neobvyklém místě. Damon a Stefan se nemůžou shodnout na nejlepším způsobu, jak zvládnout Klause, tak se lehkomyslný Stefan rozhodně otestovat jeho teorii tím, že vezme věci do nebezpečných extrémů. Bonnie je znepokojená, když jí Elena řekne o Jeremyho nových plánech. Na schůzce Radě Zakladatelů, potká Alaric znovu doktorku Fellovou, která je zrovna uprostřed hádky se svým bývalým přítelem, soudním lékařem. Tyler se odmítá řídit se Klausovými nejnovějšími požadavky a je překvapený, když se zdá, že Klaus přijímá jeho rozhodnutí.

The New Deal 3x10 | Synopse

23. prosince 2011 v 17:56 | Vaness

DŮVOD K POCITŮM VINY - Stefan schoval rakve, které obsahují těla Klausovy rodiny a Klaus se rychle obrátí k násilí, aby přesvědčil Damona a Elenu, že nikdo nebude v bezpečí dokud nenajde Stefana a nedostane svoji rodinu zpět. Tyler pokračuje v jeho nových schopnostech jako hybryd, ale také musí čelit znepokojujícím následkům svým činů. Po děsivém incidentu, Eleně a Alaricovi rostou obavy o Jeremyho přístupu a nakonec i o jeho bezpečí. Alaric potkáva krásnou doktorku Fellovou, která je fascinovaná jeho schopností udravovat se. Mezitím, co se Elena snaží dohodnout s Klausem, přináší novinky, které ho opravdu šokují.

Homecoming 3x09 | Synopse

21. října 2011 v 17:11 | Vaness

VYSTOUPENÍ SKUPINY "MY MORNING JACKET" - V noc "Návratního plesu" se Rebecca otevírá Eleně s tím, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně zanechá sporné emoce. Caroline a Matt jsou oba šokováni tím, jak se Tyler ten večer chová. Tato noc nabere neskutečný obrat, když dá Klaus do pohybu svůj nejnovětší plán. Odhodlaný přelstít Klause, vstupuje Damon do nebezpečného partnerství, což vede k děsivénu zvratu událostí.

Ordinary People 3x08 | Synopse

13. října 2011 v 17:46 | Vaness

RODINA PŮVODNÍCH - S pomocí Eleny a Bonnie, se Alaric snaží rozluštit význam, který se skrývá za jeho nedávným objevem. Elena a Rebecca se usilovně zabývají holčičím bojem až dokud Rebecca konečne neodhalí nějaká pradávná rodinná tajemství a násilnou minulost, kterou sdílí s Klausem a Elijahou. Damon zkouší nový lehkomyslný přístup, aby udělal průlom se Stefanem a oba jsou překvapeni nepředpokládaným spojencem.

Ghost World 3x07 | Synopse

8. října 2011 v 21:23 | Vaness

SVĚTELNÁ NOC - Mezitím, co se Mystic Falls připravuje na tradiční Světelnou noc, do města vrthnou duchové mrtvých. Po mimořádně brutálním setkáním s rozzuřeným duchem, žádá Damon (Ian Somerhalder) Bonnie (Kat Graham), aby zjistila důvod překvapující síly duchů. Elena (Nina Dobrev) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), aby využil jeho spojení s druhou stranou a najít nový spůsob, jak se dostat ke Stefanovi (Pal Wesley), což vede Jeremyho k příšerné volbě. Nakonec Alaric (Matt Davis) ohdaluje dlouho ukryté vodítko k minulosti.

Smells Like Teen Spirit 3x06 | Synopse

30. září 2011 v 17:40 | Vaness

VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler si všeho užívá až moc. Damon je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause, kterého v této epizodě neuvidíme.

The Reckoning 3x05 | Synopse

25. září 2011 v 15:53 | Vaness

VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline pevně rozhodnutá vidět Elenu, Bonnie, Matta a Tylera, jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon přesvědčuje Jeremyho, že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause. Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.

Disturbing Behavior 3x04 | Synopse

25. září 2011 v 15:48 | Vaness

RODINNÁ POUTA- Stále v Chicagu, Klaus využívá Glorii, čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvalé následky. Caroline se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně čelit jejím citům. Jeremy dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie divné setkání, které všechny ovlivní.

The End of the Affair 3x03 | Synopse

25. září 2011 v 15:45 | Vaness

BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou, která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové.
 
 

Reklama