Synopse | SEASON 4

My Brother’s Keeper 4x07 | Synopse

8. listopadu 2012 v 19:33 | Vaness
SOUTĚŽ KRÁSY MISS MYSTIC FALLS - Caroline dělá co může, aby tam byla pro Stefana a Elenu když si prochází těžkými časy. Damon se snaží přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea (hostující hvězda David Alpay), ale Stefan je rozhodnutý, že se bude věnovat jinému plánu s Klausem. Na soutěži krásy Miss Mystic Falls Elena a Caroline radí April (hostující hvězda Grace Phipps), které šaty si má vzít. Mezitím Tyler a Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin) spolu pracují na tajném plánu a Damon konfrontuje profesora Shanea s jeho poderžením. Jeremy se kvůli živým nočním můrám obrací pro pomoc k Mattovi, ale situace se vyhrotí dříve než by všichni čekali. V této epizodě se objeví zlatá olympionička Gabrielle Douglas.

We All Go A Little Mad Sometimes 4x06 | Synopse

27. října 2012 v 16:48 | Vaness
ELENINA NOVÁ NOČNÍ MŮRA - Kvůli hrozným halucinacím je Elena otřesená a zmatená a to způsobuje, že udělá nebezpečnou chybu. Potom, co Klaus předá Stefanovi znepokojující novinky o Eleně, bere záležitosti do vlastních rukou. Profesor Shane (hostující hvězda David Alpay) odhaluje Damonovi a Bonnie příběh starověké magie. Za pomoci Klause a Stefana, začíná Jeremy novou kapitolu svého života. Nakonec, Elena se bolestně přiznává Stefanovi a Matt podává Damonovi zarážejícínové informace o profesoru Shanovi.

The Killer 4x05 | Synopse

27. října 2012 v 16:46 | Vaness
ZNAČKA LOVCŮ - Stefan a Klaus vytváří znepokojující spojenectví, aby se pokusili zabránit šíření strachu, které Connor (hostující hvězna Todd Williams) rozpoutal ve městě. Když si Connor bere Jeremyho, Matta a April (hostující hvězda Grace Phipps), jako rukojmí do Grillu, Stefan a Damon mají vážné neshody o tom, jak nejlépe postupovat při akci a Elena je opět chycená mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilnosti, když Klaus pošle jednoho svého hybrida, Deana (hostující hvězda Blake Hood), aby se postavil Connorovi. Caroline je překvapená, když najde Hayley (hostující hvězda Pheobe Tonkin) v sídle Lockwoodů. Mezitím, Professor Shane (hostující hvězda David Alpay) spolupracuje s Bonnie, aby jí pomohl přenést se přes strach a vinu.

The Five 4x04 | Synopse

27. října 2012 v 16:44 | Vaness
PÁRTY BRATRSTVA A FLASHBACK DO 12. STOLETÍ V ITÁLII - Damon jede spolu s Elenou a Bonnie navštívit Whitmoreskou univerzitu, kde profesor Shane (hostující hvězda David Alpay) převzal studium okultních věd, které předtím vyučovala Bonniina babička. Na kostýmové pátry bratrstva, Damon využívá divoké scény, aby dal Eleně lekci, jak si vybírat oběť. Rebečina snaha, jak získat Mattovo odpuštění je neúspěšná, ale je fascinovaná novinkami od Klause. Když se Stefan vyptává Klause ohledně Connorových (hostující hvězda Todd Williams) motivů, Klaus prozradí hodně dávné setkání s mocnou skupinou lovců upírů, ale je to Rebekah, kdo přináší informace, které Stefana šokují.

The Rager 4x03 | Synopse

27. října 2012 v 16:43 | Vaness
NAROZENA, ABY BYLA DIVOKÁ - Connor (hostující hvězda Todd Williams) pokračuje v pátrání aby odkryl tajemství Mystic Falls a snaží se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové vyslýchá Damon a Klaus Connora, ale jejich konfrontace přinese smrtelný obrat. Elena, která se snaží udržet svůj život tak normální, jak jen to jde, je pevně rozhodnutá pokračovat v maturitním ročníku na Mystic Fallské střední s podporou Matta a Caroline. Rebečin návrat Eleně stěžuje kontrolu nad vztekem, ale ta zjišťuje, že konfrontovat Rebeku může být extrémě nebezpečné. Později si Rebekah uvědomuje, jak je osamělá a nabízí pomoc April (hostující hvězda Grace Phillips). Stefan bere Elenu na vzrušující jízdu na motorce ve snaze jí ukázat, že život může být pořád zábava. Tylera překvapí návštěva Hayley (hostující hvězda Phoebe Tonkin), která je také vlkodlak a pomáhala mu před utrpení, když se snažil zlomit jeho oddanost ke Klausovi. Stefan, který má starost o Elenu a stejně tak i o své vlastní emoce se obrací pro radu na podporující Caroline.

Memorial 4x02 | Synopse

27. října 2012 v 14:23 | Vaness
DO MĚSTA PŘICHÁZÍ NOVÉ NEBEZPEČÍ - Elena se snaží vyrovnat s pády a vzestupy, které patří k proměně v upírku, a Stefan a Damon skoro vybouchnou, když se hádají o to, co je pro ni nejlepší. Damon se rozhodne pomoci Eleně svým vlastním způsobem a žádá ji, aby to neříkala Stefanovi. Do města přijíždí cizinec Connor Jordan (hostující hvězda Todd Williams), který začíná zpovídat šerifku Forbesovou a starostku Lockwoodovou. Connorovi činy rychle přesvědčí Stefana o tom, že mají co do činění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když uvidí dívku, kterou kdysi znali, April (hostující hvězda Grace Phipps), která se vrátila do města a zapisuje se na střední školu v Mystic Falls. Na městském shromáždění Elena pomalu ztrácí kontrolu, dokud Caroline nezakročí, aby jí pomohla. Nakonec, Damon svěřuje své pocity nečekanému příteli.

Growing Pains 4x01 | Synopse

27. října 2012 v 14:21 | Vaness
ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena se probudí ráno v den po nehodě a zjistí, že to, čeho se nejvíce obávala se stalo skutečností - umřela s upíří krví ve svém těle a teď si musí projít příšernou proměnou, aby se stala upírkou .. nebo aby čelila přímé smrti. Stefan jí slibuje, že on a Bonnie vyzkoušejí všechny způsoby, jak Elenu z této situace dostat, ale Damon je na svého bratra rozzuřený za to, že nechal Elenu zemřít. Bonnie platí příšernou cenu za pokus změnit Elenin osud, zatímco Damon si svůj pocit marnosti a zuřivost vylívá na Mattovi. Ve vzácném momentu empatie, se Rebeky hluboce dotkne oddanost Eleny a Stefana. Nakonec, Pastor Young (hostující hvězda Michael Reilly Burke) a členové Městské Rady začnou shromažďovat upíry a jejich příznivce, což vede k nečekané tragédii.
 
 

Reklama